Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodatkowa tabela na stronie głównej forum


primo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów najlepszego supportu dal IPB :D

tytułem wstępu niezła wazelina :D

Czy jest możliwość modyfikacji, która pobierałaby listę najnowszych komentarzy z blogów? Coś na wzór tabelki na stronie głównej forum: Najnowsze wpisy na blogu, z tym, że ja chciałbym mieć najnowsze komentarze na blogu. Obecna wersja blogów to jeden wielki niedopracowany syf, którego nie zdecydowałbym się kupić do wersji 3, ale skoro ciągnie się od dwójki to coś trzeba z tym zrobić. Jakoś to ogarnąć, bo ludzie okrutnie narzekają i po prostu nie chcą z tego korzystać w obecnej wersji.

A jak ma się sprawa z tłumaczeniem?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witamy :D

Nie znalazłem takiej modyfikacji na resources, a więc miejscu gdzie się powinna pojawić, a skoro nie ma to pewnie nie ma, a więc przenoszę do działu z modami w produkcji.

Tylko pytanie:

w jakiej dokładnie formie te komenty miałyby się wyświetlać? Na pewno jakiś mini panelik by był potrzebny by ustalić ilość wpisów, długość ( ograniczyć ilość znaków by nie zburzyć widoku forum ), grupy, które mogą korzystać. Coś jeszcze byś widział?

Ad pl - :D może masz ochotę pomóc? :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :D

Nie znalazłem takiej modyfikacji na resources, a więc miejscu gdzie się powinna pojawić, a skoro nie ma to pewnie nie ma, a więc przenoszę do działu z modami w produkcji.

Tylko pytanie:

w jakiej dokładnie formie te komenty miałyby się wyświetlać? Na pewno jakiś mini panelik by był potrzebny by ustalić ilość wpisów, długość ( ograniczyć ilość znaków by nie zburzyć widoku forum ), grupy, które mogą korzystać. Coś jeszcze byś widział?

Ad pl - :D może masz ochotę pomóc? ;)

Myślę, że forma następująca:

- kiedy i przez kogo w czyim blogu i w jakim konkretnym temacie :D ot wszystko czego mi trzeba :D

Ad pl - pomogę, ale dopiero od października, bo wtedy kończę sezonową pracę i mogę podziałać coś innego :D

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Może inaczej: ja je umieścić mogę, ale pytam z punktu widzenia 'designera' - jak chcesz tyle informacji zmieścić w tym małym pasku bocznym? :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie zrobię moda jeśli nie ułożę jego wyglądu. To podeślij w tym temacie kod HTML z na sztywno paroma liniami i sobie użyję ten kod. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.