Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Kilka pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstepie powiem ze nie jestem zadnym wyjadaczem jesli chodzi o ipb, bo mam z nim pierwszy raz doczynienia,ale majac za zadanie itegracje forum z tworzonym serwisem mam kilka pytan:

1. w jakiej konwencji napisane jest ipb? chodzi mi o to ze majac kod/strukture katalogow nie wiadomo gdzie co jest, przynamjniej ja nie widze, malo informujace nazwy katalgow, jakies porozrzucane w roznych miejscach klasy, o co tu chodzi? Myslalem ze MVC to juz stadrad w aplikacjach webowych ale jak widac mylilem sie.

2. Dlaczego tak szeroko rozpowszechnione forum nie udostpenia zadnego APi do integracji z wlasnym serwisem? Jedyne co udalo mi sie znaleźc to Converge ktore

jest super fukcjonalne gdyz umozliwia az wspolne logowanie(tyle udalo mi sie wyczytac na forum ipb). W sumie to nawet nie udalo mi sie znaleźć zadnego manuala/dokumnetacji/przadku uzycia do Converge :D

rozgoryczony uzytkownik z gory dziekuje za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

przed wszystkimi odpowiedziami i rozmową chciałbym uzyskać informacje o jakiej wersji IP.Board mówimy?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to ustalmy pewne fakty:

IP.Board 3.x to nowy produkt, stale rozwijany, dokumentacja jest dopiero pisana, jednak kilka artykułów już możesz znaleźć tutaj.

Ad 1 - cóż, na MVC świat się nie kończy. Ja też nie znałem gdzie co jest, choć było mi łatwiej z wersji 2.3. się w tym odnaleźć - jak masz jakieś pytania to zadawaj je śmiało.

Ad 2 - właśnie jest tworzone SDK do nowej wersji.

O jedno proszę, nie traktuj IP.Board 3.x jako gotowego produktu, obecnego na rynku kilka lat. :D

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.