Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) PM Logs


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

co sądzicie o takiej modyfikacji? Myślę, że to ciekawa sprawa mogła by być. W wersji 2.3 istniało kilka wersji tejże modyfikacji, jednak w nowej IP.Board 3.x chciałbym postawić na funkcjonalność, więc przede wszystkim wyświetlanie rozmowy w ten sam sposób, co na forum. :D

Co dalej - na pewno jakieś szukanie wg autora, odpowiadających, uczestników, daty otrzymania etc. Co sądzicie?

Oh i najważniejsze dla tych, co nie wiedzą co to za mod - umożliwiający podgląd prywatnych rozmów w panelu admina.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tell me in english please , are this mod resemble to D22 PM Logs in 2.3x ?

Hello,

i'm trying start do this mod but i need suggestions for this and yes- this mod will be similar to D22 PM Logs in 2.3.x. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj,

Chcesz sugestię? Co się stanie, jak przeglądasz logi PW i nagle ta osoba skasuje PW? Status odczytania i IP leżą. Wypada dodać relację, że jeżeli istnieje log PW ( Twój ), a PW nie istnieje wypada wywalić ten log. Ja to mniej więcej dodałem do starszych wersji, ale jak coś to PW i dam znać :-) Nie chcę tematu zasyfiać.

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Largo: w mojej wersji różni się to tym, że nie są dodawane zbędne informacje do bazy jak to było w poprzedniej wersji - wtedy to de facto kopiowano wszystkie pmki do nowej tabeli, a ten mod korzysta z danych z głównych tabel.

Pierwsza wersja alpha już działa, ale kurcze nie mogę sobie poradzić z dostosowaniem wyglądu rozmowy do tego znanego z forum - CSS mi szwankuje, więc na razie odłożyłem powstanie tego moda, ale wrócę jak będę mieć czas.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Largo: w mojej wersji różni się to tym, że nie są dodawane zbędne informacje do bazy jak to było w poprzedniej wersji - wtedy to de facto kopiowano wszystkie pmki do nowej tabeli, a ten mod korzysta z danych z głównych tabel.

Pierwsza wersja alpha już działa, ale kurcze nie mogę sobie poradzić z dostosowaniem wyglądu rozmowy do tego znanego z forum - CSS mi szwankuje, więc na razie odłożyłem powstanie tego moda, ale wrócę jak będę mieć czas.

Witaj,

DawPi: Weź mimo to pod uwagę fakt, że musisz zapisywać ID PW ( rozmowy... ) i na jego podstawie pobierać dane z bazy. Jeżeli rekord jako log istnieje, ale rozmowa de facto nie, to usuń log, bo wtedy się rozsypie wszystko. O ten fakt mi chodzi :-) Usuwanie danych na czasie, a nie syf w bazie. Co do CSS to sam mam problem, tak samo JS z czasem :-) Wszystko jest do nauczenia, w IP.Board 2.3.X oboje śmigaliśmy, nawet z CSS, tutaj też tak będzie i powodzenia!

Ode mnie to wszystko.

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.