Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z aktualizacją z 3.2.3 do 3.4.6


Suchjy
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Suchjy,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z aktualizacją Forum.

Otóż. Cały proces aktualizacji przebiega wzorowo, aż do ostaniego momentu.

Kiedy Upgrade właściwie zostaje już zakończone, zostaje nagle przekierowany na stronę główną Forum z adresem:

http://www.nokiaforum.pl/admin/upgrade/index.php?app=upgrade&s=2155fb1e94679517effde30a823a36d8&section=upgrade&do=languages

 

O tyle zabawne, że wersja forum jest nadal stara. A po wejściu w ACP przekierowuje mnie do admin/upgrade, z tym że:

Default Applications   core.pngIP.Board 3.4.6 Up To Date

 

 

Gdzie w stopce stara wersja i Forum również dalej w starej wersji. Zaktualizować się nie da. Zalogować do ACP też się nie da.

 

 

Opis konfiguracji obejmuje tylko system Windows,
ponieważ użytkownicy Linuxa sami sobie poradzą, a użytkownicy Macintoshy przywykli do tego, że wszyscy ich olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Musisz usunąć wpisy dotyczące aktualizacji z 3.4.6 z tabeli upgrade_history i wykonać ją ponownie. Tylko tym razem spróbuj wgrać inną zawartość na miejsce pliku index.php, by serwer nie był niepotrzebnie zapychany przez użytkowników. Tak jakby Ci wywalało na imporcie języka, więc operacji która wymaga sporo więcej mocy niż normalne działanie forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknij forum, wyłacz wszystkie hooki.

Ja swego czasu wchodziłem w Tryb bezpieczny i tak robiłem aktualizacje i szło wszystko pięknie

+ jak DawPi napisał usuń wpisy z bazy danych.

Powinno zadziałać bez problemu wtedy

Edytowane przez Prizmo

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem jak kazał i teraz znów na tym zapytaniu od jezyków dostałem

Internal Server Error

;/

Opis konfiguracji obejmuje tylko system Windows,
ponieważ użytkownicy Linuxa sami sobie poradzą, a użytkownicy Macintoshy przywykli do tego, że wszyscy ich olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączone wszystkie modyfikacje,aplikacje?

próbowałeś w trybie bezpiecznym? (włączyłeś)

Wyłącz forum dla innych użytkowników, co to za hosting masz w ogóle?

Edytowane przez Prizmo

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyłączyłem wszystkie dodatki, check configuiration pokazuje ze wszystko jest git.

W trybie bezpiecznym. index podmieniony i d*pa wywala mi internal server eror :D

 

Hosting w Ionic.pl

Zaj. Max Pojemność (MB) 177.8 35840 Transfer (GB) 1.2172 25.000 E-Mail'e 2 bez limitu Konta FTP 1 bez limitu Bazy danych 1 50 |LANG_INODES| 5918 bez limitu

Opis konfiguracji obejmuje tylko system Windows,
ponieważ użytkownicy Linuxa sami sobie poradzą, a użytkownicy Macintoshy przywykli do tego, że wszyscy ich olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi prosze czy można poprostu przenieść samych użykowników i ich posty wraz z działami np na nowe Forum? Na czystą instalację

Opis konfiguracji obejmuje tylko system Windows,
ponieważ użytkownicy Linuxa sami sobie poradzą, a użytkownicy Macintoshy przywykli do tego, że wszyscy ich olewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie ma opcji wytnij/wklej, ale teoretycznie byłoby to do zrobienia. Zawsze możesz napisać do IPSu, ticket oznaczyć, jako krytyczny (wszak forum nie działa i nie powinni Cię za to obciążyć), by to sprawdzili. W końcu coś nie działa po aktualizacji, a powinno wszystko być w porządku.

Na pewno szybciej Ci odpowiedzą niż Ty byś zrobił te wyklejanki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.