Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

CometChat + IP Board


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 

 

Mam dość poważny problem. Otóż kilka miesięcy temu połączyłem dwa fora pod jedną domeną mam dwie subdomeny. forex.traderzy.pl oraz sport.traderzy.pl połączone bazą danych. Wszystko śmiga znakomicie, rejestracje, logowanie jest ok. 

 

Niedawno zainstalowałem Cometchat https://www.cometchat.com/buy w wersji Platinum. Również wszystko ładnie chodzi, ale do czasu.. Kiedy z jednego komputera wyloguję się i zaloguję ponownie - nie ładuje mi nowego usera, tzn przeładowuje stronę. Po wyczyszczeniu ciasteczek wszystko ponownie wraca do normy. Gdzie szukać błędu i  jak go naprawić? Czy cookies mogą się ze sobą żreć? 

 

Ktoś z Was doinstalowywał sobie oddzielny czat? 

Edytowane przez Kuchar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi zdaję sobie sprawę do kogo najpierw powinienem się zgłosić. To też zrobiłem. W tym miejscu, na tym forum wg mnie jest sporo osób, które korzysta z podobnego silnika jak ja, dlatego zadałem swoje pytanie tutaj z myślą, iż ktoś mógł mieć podobny problem w związku z CometChatem bądź inną aplikacją, która po wyczyszczeniu ciasteczek naprawiała jakiekolwiek błędy. Nie uważasz, że napisanie zarówno tutaj było dobrym pomysłem? Może utworzony temat przyda się kolejnym administratorom, bądź osobom, które napotkały podobne problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że CometChat stwierdził, że to nie możliwe. Kiepski mają support, dlatego też odezwałem się w tym miejscu. Problem jest troszkę inny bo w mojej wersji połączone są dwa fora, logowanie jest w tej samej bazie i tym samym na dwóch forach również musiałem chat połączyć ustawiając master na głównym forum, podobnie jak z logowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.