Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wyświetlanie prefiksu na stronie głównej


Lecix
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Otóż mam problem.. Korzystam z modyfikacji Advanced Tags & Prefixes, a problem polega na tym, że chciałbym, aby prefiksy były wyświetlane na stronie głównej forum. Wiem, że jest opcja w ustawieniach (ustawiłem na TAK) - niestety, ale albo mam błąd, albo ona działa tylko wtedy kiedy jest dział główny, a w nim od razu post, a nie działa wtedy kiedy w dziale jest subforum i w nim temat z prefiksem (wtedy nie wyświetla prefiksu na stronie głównej.

 

Opiszę to też w bardziej graficzny sposób:

 

> GŁÓWNY DZIAŁ   | ostatni temat: [prefiks] TEMAT

>> [prefiks] TEMAT

Powyższa opcja działa jak powinna.

 

> GŁÓWNY DZIAŁ   | ostatni temat: TEMAT

>>SUBFORUM

>>> [prefiks] TEMAT

Nie działa, bo już nie wyświetla prefiksu na stronie głównej.

 

 

Prosiłbym o jakąś poradę, aby 'naprawić' to - tak, aby wszystkie prefiksy z wszystkich działów wyświetlały się na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, poświęciłem swój czas i za ciebie przeszukałem to forum, przeglądając pytania osób, które miały podobny problem. Zwykle kończyło się na odesłaniu do autora tej modyfikacji, ponieważ skoro mu zapłaciłeś, to ma niejako obowiązek udzielić ci pomocy i zna tę modyfikację lepiej od każdego tu na forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Tobie dziękuję, ale mimo wszystko - to nadal nie pomaga. Może jednak będzie osoba, która zna się bardziej niż Ty - i udzieli mi pomocy. :)  Ale + za fatygę. ;)

Edytowane przez Lecix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Nie wiem, bo nie korzystam z tej aplikacji i jej nie mam chyba nawet kupionej. Zresztą jakie ma znaczenie - Ty nie potrafisz, do autora napisać nie chcesz, więc co zostaje? Chyba nic.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.