Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacja Awards System 1.1.7


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Blejdziorek,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pobrałem, zainstalowałem i skonfigurowałem ten dodatek ( http://community.invisionpower.com/files/file/2650-awards-system/ ), niby wszystko działa ponieważ w postach, na samym dole pokazuje jaki medal się dostało, lecz jednak jeśli wejdę w profil danego użytkonika, który dostał medal to wyskakuje "This user has no awards.", może jakaś podpowiedź co może być nie tak?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zaznaczam, że instalacja przebiegła pomyślnie.

 

Jak widać na poniższym screen'ie ustawienia są aby pokazywało medale.

 

Dodatkowo przez to nie mogę skorzystać z opcji De-Award User ponieważ na wybranym user'ze nie pokazuje żadnych medali do zabrania.

post-18177-0-97493200-1394623166_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poczytaj temat o tej modyfikacji - może już ktoś zgłaszał podobny problem i jest tam rozwiązanie. To pierwsze co należy zawsze robić w podobnych sytuacjach.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

No nie znalazłem tego problemu, ale znalazłem wskazówkę, tworząc kategorię zapomniałem w zakładce uprawnienia ustawić cokolwiek, teraz już jest ok, dzięki za sugestię i przepraszam za zbędny temat. 

 

Aczkolwiek może kiedyś komuś się przyda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.