Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie mogę zarejestrować się na Facebook'u


acmenagers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od paru miesięcy próbuje zarejestrować się na Facebook'u - jednak bezskutecznie.

Za każdym razem - wyświetla się komunikat o niepoprawnie podanym adresie mailowym.

Mimo, że ten jest poprawny.

 

Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby.

 

Wpisywałem też inne adresy mailowe - niestety problem ten sam. 

 

Wysłałem dziesiątki zgłoszeń do administracji po przez centrum pomocy - jednak nie dostałem do tej pory odpowiedzi. 

 

 

W czym może być problem ?

 

 

Wpisywane maile to [email protected] 

Edytowane przez acmenagers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci potem codziennie przychodził spam, czy znasz te ryje? Wróć, twarzoksiążki i książkotwarze? Macsch15 dobrze prawi, ale skoro musisz, to użyj gmaila. Na nieznanym facebookowi mailu tego nie zrobisz i koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli próbujesz zarejestrować e-mail w stylu help@domenam admin@domena czy pr@domena to z reguły nie działa.

Spróbuj czegoś w stylu imie.nazwisko@domena, z czego imię i nazwisko powinno być zgodne z podanymi danymi.

Dodać konto możesz zawsze później z poziomu Facebooka - może wtedy trochę mniejsze ograniczenia są - spróbuj założyć konto z tego magicznego GMaila, a potem dodać drugi adres e-mail i zmienić go na główny.

No i upewnij się, że masz poprawnie skonfigurowaną domenę do obsługi e-maili - domena już kupiona, wpisy MX do domeny dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wcześniej udało mi się zarejestrować właśnie z tym adresem mailowym - klika razy pojawiał się komunikat o błędnym adresie, dopiero za 5 razem pojawiła się strona startowa. Tak jakby Facebook przepuścił tego maila. Ale to było parę miesięcy temu. 

 

Spróbuje jeszcze z Gmaila a potem dodać drugiego. 

Edytowane przez acmenagers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.