Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wybór języka przy rejestracji


AMK
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak zrobić możliwość wyboru języka przy rejestracji? Chciałbym dodać taką rubryczkę gdy zakładamy konto. Wiem, że można zmienić język zjeżdżając na sam dół forum, lecz myślę, że przy rejestracji też takie coś powinno być (dla gości zagranicznych, domyślny język forum to polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Co za problem zjechać na dół, zmienić język i wtedy się rejestrować? Teraz jest to możliwe, że język jest zapamiętywany dla gości. Kiedyś tego nie było.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie stanowi problemu, ale dla kogoś z zagranicy już może. Łatwiej znaleźć jest u mnie na forum link do rejestracji, dlatego wolałbym zrobić wybór języka przy rejestracji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by był taki mod - po co dublować funkcje?

Kiedyś był: http://forum.invisionize.pl/topic/2605-dp23-choose-language-upon-register-11/ ;) Na chwilę obecną nie widziałem niczego świeższego. Na Twoim miejscu, dodałbym mały skrypcik, który na ekranie rejestracji dodawał by chmurkę podpowiedzi z informacją o tym, że język można zmienić niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.