Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana licencji IPB na inną licencje.


HoweG
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Po co chcesz kupować drugą licencję i przypisywać ją do tej samej domeny? Jedna licencja na jedną domenę w zupełności wystarcza ;)

 

Nie chcę alternatyw, potrzebuje prostej odpowiedzi na moje pytanie. Tak czy Nie?

Edytowane przez HoweG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, po co, dlaczego? :wacko:

 

Ekhm, dostałem pliki od kolegi IPB 3.4.6 z wgraną licencją. "internetowy" kolega przepadł - dlatego chce zmienić licencję, bo nie wiedziałem, że zniknie. Ogółem aktualnie w sumie pracuje na nich tyle, że lokalnie/localhost. A w tych plikach IPB z wgraną licencją dużo zrobiłem i tak pliki były czyste zanim je dostałem. I nie chcę robić znowu na nowej licencji.

 

"A ja się dziwie, czemu brat przerabiał czytanie ze zrozumieniem w liceum."

Edytowane przez HoweG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

A ja się dziwię, czemu nie napisałeś wprost:

 

 

Słuchajcie, jadę na kradzionym skrypcie ściągniętym z internetu, chcę zalegalizować moje forum. Jak to zrobić?

 

Można prościej? Można. Wtedy dostałbyś od razu prawidłową odpowiedź:

 

1. Kupujesz licencję u IPS.

 

2. Wklejasz klucz licencyjny z client area do ACP.

 

3. Ściągasz paczkę z IPB z Client Area i podmieniasz wszystkie pliki na FTP. Nulledy są często pełne złośliwego kodu, dlatego nie warto ich używać, jeśli nie chcesz mieć potem nieprzyjemności.

 

I to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, czemu nie napisałeś wprost:

 

 

Słuchajcie, jadę na kradzionym skrypcie ściągniętym z internetu, chcę zalegalizować moje forum. Jak to zrobić?

 

Można prościej? Można. Wtedy dostałbyś od razu prawidłową odpowiedź:

 

1. Kupujesz licencję u IPS.

 

2. Wklejasz klucz licencyjny z client area do ACP.

 

3. Ściągasz paczkę z IPB z Client Area i podmieniasz wszystkie pliki na FTP. Nulledy są często pełne złośliwego kodu, dlatego nie warto ich używać, jeśli nie chcesz mieć potem nieprzyjemności.

 

I to wszystko.

"podmieniasz wszystkie pliki na FTP." Wtedy wyzbyłbym się plików, które modyfikowałem. Chodzi mi o plik gdzie mogę zmienić klucz licencyjny. Po drugie nie jest to nulled uwalony backdoor'ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"podmieniasz wszystkie pliki na FTP." Wtedy wyzbyłbym się plików, które modyfikowałem.

 

 

I co z tego? Zmodyfikujesz jeszcze raz. Legalnie.

 

 

 

 Chodzi mi o plik gdzie mogę zmienić klucz licencyjny.

 

 

Sam klucz licencyjny nic Ci nie daje. Musisz mieć konto IPS z przypisaną licencją do Twojej domeny w Client Area. Poczytaj o legalności forum IPB: http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/78-legalno%C5%9B%C4%87-forum-ipb/ .

 

 

Po drugie nie jest to nulled uwalony backdoor'ami.

 

 

 

Skąd wiesz? Jesteś autorem tego nulleda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeżeli robiłeś aplikację to nic się nie podmieni w nich, nic nie stracisz.. Co innego jak edytowałeś pliki appek forums/members/core zamiast tworzyć do nich hooki, ale to jest do d*py rozwiązanie, bo później syf, kiła i mogiła.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeżeli robiłeś aplikację to nic się nie podmieni w nich, nic nie stracisz.. Co innego jak edytowałeś pliki appek forums/members/core zamiast tworzyć do nich hooki, ale to jest do d*py rozwiązanie, bo później syf, kiła i mogiła.

Dlatego, pytam się czy jest jakiś plik odpowiadający za licencję, no chyba, że jest ona w MySQL.

 

 

Skąd wiesz? Jesteś autorem tego nulleda?

 

 

Nope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencję wpisujesz w panelu, ale w tym rzecz, że nic Ci ona nie da pod względem bezpieczeństwa. Albo nadpisujesz pliki i masz 100% pewności, że nikt Ci od tyłu nie wejdzie, albo nie i kiedyś obudzisz się i nie bedzie Co zbierać.

 

W tym rzecz.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencję wpisujesz w panelu, ale w tym rzecz, że nic Ci ona nie da pod względem bezpieczeństwa. Albo nadpisujesz pliki i masz 100% pewności, że nikt Ci od tyłu nie wejdzie, albo nie i kiedyś obudzisz się i nie bedzie Co zbierać.

 

W tym rzecz.

 

No, cóż, mus to mus. ;d Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.