Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Domyślny styl Mobilny.


Codepixel
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem, był już taki temat.

Stosowałem się do zaleceń DawPi ( bodajże w tym temacie: http://forum.invisionize.pl/topic/35598-jak-ustawić-domyślny-styl-mobilny/)

Jednakże mam pproblem takiego typu że nie mogę ustawić tego tak aby nikt nie mógł go widzieć. Muszę dać dostęp dla minimum jednej grupy. I mimo tego że styl jesy ukryty wraz pokazuje styl mobilny z IPSu.

Mógłbym prosić o pomoc?

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mapowanie klienta użytkownika (rozwijana lista opcji - po prawej stronie nazwy stylu - zarządzaj mapowaniem klientów). 

Jeśli styl ma być ukryty dla urządzeń mobilnych (jeśli dobrze rozumiem Twój problem) wszystkie pola muszą być odhaczone. Wtedy po wejściu na forum przez telefon wyświetli się styl główny (domyślny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że mam styl Customobile i chcę żeby wyświetlał się jako domyślny dla urządzeń mobilnych. Jednakże, mimo tego że styl mobilny od IPSu jest ukryty to nadal jest domyślnym stylem mobilnym. Chciałbym aby styl Customobile był domyślnym stylem mobilnym.

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.