Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak niektórych przycisków pod postami w widoku tematu


kodif

Rekomendowane odpowiedzi

Po upgrade z 3.3.4 na 3.4.7 niektórzy użytkownicy zgłaszają że pod postami mają jedynie przycisk "Zgłoś"

Nie mają ani "Cytuj", ani "Odpowiedz" ani "Edytuj" (mają 15 minut na edycję po napisaniu)

 

U innych forum działa prawidłowo. Ci którzy mają problemy, mają je na win7(8) ale na Tapatalku mają wszystkie guziki.

 

Czyścili cache, naciskali ctrl-F5 i ctrl-r, forum było przełaczane w tryb bezpieczny - bez rezulatów.

 

Co najciekawsze, gdy korzystając z PA zalogowałem się na konto takiego użytkownika, ja również widziałem jedynie przycisk "Zgłoś" czyli to nie kwestia maszyny, ale tego co daje skrypt.

 

Jakieś sugestie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawowym i modzonym, ale dlaczego jedni dostają wszystkie guziki a niektórzy nie? Jedni i drudzy są w tej samej grupie, z tym samymi uprawnieniami.

 

EDIT:

 

Jednak po napisaniu posta widzą "Edytuj".

NIe widzą "Cytuj", ani "Odpowiedz" ani Multiquote

 

Wspólnym  mianownikiem jest to że korzystają z tapatalka, może skrypt pamieta że logowali się z tapatalka i coś im żle tworzy??

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie cache.

 

 

Czyścili cache, naciskali ctrl-F5 i ctrl-r,

gdy ja zalogowałem się na konto takiego użytkownika, ja również widziałem jedynie przycisk "Zgłoś"

Gdy loguję się jako admin, widzę wszystkie przyciski, gdy loguję się jako user, nie widzę ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To jedyne miejsce w skinie gdzie jest kod odpowiedzialny za wyświetlanie tych przycisków. A daj im linki bezpośredni do funkcji każdego z nich i napisz co się tam wyświetla.

Albo jeszcze inaczej - zaloguj się na ich konta i sprawdź, jak to wygląda z tej perspektywy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daw, ja to robiłem :)
 

Co najciekawsze, gdy korzystając z PA zalogowałem się na konto takiego użytkownika, ja również widziałem jedynie przycisk "Zgłoś" czyli to nie kwestia maszyny, ale tego co daje skrypt.


Dlatego też podejrzewam że to nie cache, ale nie mam pojęcia co to może być. :icon_surprised:
Inni użytkownicy, w tej samej grupie z identycznymi uprawnieniami nie maja żadnych problemów.

 

Napisałem do IPSu ale jak znam życie, problem ich przerośnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kurde, przepraszam - czasem nie pamiętam co już czytałem. Jeszcze teraz przy małych problemach ze zdrowiem. Muszę się baczniej przyłożyć do czytania. :icon_surprised:

 

Jeszcze raz - osoby z tej samej grupy (bez grup pobocznych) :a: jedni je widzą, a inni nie?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.