Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Strona przed logowaniem, forum po logowaniu


Memes2010
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym uzyskać taki efekt jak na Facebook.pl.

Zatem, przed zalogowaniem na konto, użytkownik widziałby tylko strone początkową, logowanie + rejestracje. Po zalogowaniu, wyświetliłoby się forum.

 

Wiem, że ciężko by takie coś zrobić, ale chciałbym się Was zapytać, gdzie zacząć szukać. Myślałem o sekcji not_logged_in. Ale nie mam pojęcia co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

W sumie łatwo można to zrobić. Ustawiasz wszystkie fora i kategorie niewidoczne dla gości, instalujesz sobie hooka Global Forum Message, ustawiasz komunikat "Witamy na naszym forum etc. Aby korzystać z forum zaloguj się lub zarejestruj" widoczny tylko dla gości i gotowe :) Masz logowanie / rejestrację + komunikat bez widoku forów.

 

Ale nie polecam Ci tak robić. Boty nie będą miały dostępu do Twojej strony i nie będzie Cię w wyszukiwarkach a tych którzy jakimś cudem się dowiedzą o Twoim forum taka praktyka zniechęci do odwiedzania Twojej witryny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.