Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jaki klucz licencyjny do testowania IP.Board 4.0?


necik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość Wolen,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pobrałem dzisiaj z panelu klienta skrypt IP.Board 4.0.0 RC6, ale podczas testowej instalacji jestem proszony o podanie License Key. Gdy próbuję wpisać klucz mojego forum, to pojawia się komunikat "An installation has already been activated for this license key. Your license key entitles you to one installation only. If you need to change the URL associated with your license, contact IPS technical support". Czy jest jakiś sposób na obejście powyższego? Chodzi o to, że chcę mieć forum działające na 3.4.7 a 4.0 jedynie przetestować.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Jak wpisujesz klucz, to wpisz klucz, a na końcu dodaj

-TESTINSTALL

Przykład z invisionpower (klucz to fake jakby ktoś próbował ;))

If your license key was 12343983-3838-43849874343-882 you would use 12343983-3838-43849874343-882-TESTINSTALL as your license key on the test board.
Edytowane przez WoleN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.