Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

redirectScreen, czyli flashMessage?


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! IPB 4.0 ciągle mnie zaskakuje, pisanie aplikacji odbiega całkowicie od wersji 3.4.X . Wiele informacji jestem w stanie rozszyfrować sam, jednak niestety nie, znanego z starszej wersji redirectScreen.

 

Jak w IPB 4.0 wykonać taki efekt?

 

5431fc9743d29f4e956bc00f4043fc4f.png

 

Dokładnie chodzi o ramkę zaznaczoną na czerwono, z informacja o aktualizacji raportu.

Edytowane przez KoPcIu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

flashMessage najprawdopodobniej to jednorazowe wiadomości po jakiejś akcji. Działa na podstawie ciastka więc będzie działać po ponownym wczytaniu strony (albo przekierowaniu).

 

Nie wiem po co IPS wypuszczał wersję 4 skoro nie mają do niej żadnej solidnej dokumentacji.

 

Na Twoim miejscu bym szukał w komponencie Output.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashMessage najprawdopodobniej to jednorazowe wiadomości po jakiejś akcji. Działa na podstawie ciastka więc będzie działać po ponownym wczytaniu strony (albo przekierowaniu).

 

Nie wiem po co IPS wypuszczał wersję 4 skoro nie mają do niej żadnej solidnej dokumentacji.

 

Na Twoim miejscu bym szukał w komponencie Output.

 

Dokładnie, miałeś rację plik OUTPUT.  Że ja na to wczoraj nie wpadłem, jednak kilkanaście godzin bez snu pokazało swoje.

 

Po części masz rację, wersję BETA mógł prowadzić bez dokumentacji, jednak teraz, ona by się bardzo przydała, nie pozostaje nam nic innego jak szukać rozwiązań i pozostawiać dla potomnych, a więc:

 

Plik: system\Output/Output.php

A opis funkcji:

 

/**

* Redirect
*
* @param \IPS\Http\Url $url URL to redirect to
* @param string $message Optional message to display
* @param int $httpStatusCode HTTP Status Code
* @param bool $forceScreen If TRUE, an intermediate screen will be shown
* @return void
*/

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.