Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z rejestracją


AndzioK

Rekomendowane odpowiedzi

Bład:

 

This page (http://blancik.pl/index.php?app=core&module=global§ion=register) is currently offline. However, because the site uses CloudFlare's Always Online™ technology you can continue to surf a snapshot of the site. We will keep checking in the background and, as soon as the site comes back, you will automatically be served the live version. Always Online™ is powered by CloudFlare | Hide this Alert 

 

Support CloudFlare.com mi napisał, że to wina hostingu,

 

Hosting odpisał mi że to wina skryptu:

 

"Witam

Proszę dokładnie sprawdzić formularz rejestracji, jest on bardzo długo przetwarzany przez skrypt, proszę spróbować wyłączyć moduły zabezpieczające (capcha, zapytanie) i sprawdzić czy rejestracja będzie działała prawidłowo." (nie wiem gdzie się wyłącza te moduły)

 

Na stronę skryptu nie napisze, bo nie mam przedłużonej licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie jestem dobry w PHP, bo dawno się w to nie bawiłem. ale spróbuje.

 

PS. Nic nie dało, ale chyba dobrze zmieniłem.

 

Tu daje kod bez zmian:

<li><a href="{parse url="app=core&module=global&section=login&do=logout&k={$this->member->form_hash}" base="public"}">{$this->lang->words['log_out']}</a></li>                                
                                <if test="authenticating:|:$this->memberData['member_group_id'] == $this->settings['auth_group']"><if test="ipsconnectRevalidateUrl:|:$this->memberData['ipsconnect_revalidate_url']">
                                    <li><a href="{$this->memberData['ipsconnect_revalidate_url']}" target='_blank' title='{$this->lang->words['resend_val']}'>{$this->lang->words['resend_val']}</a></li>
                                    <else /><li><a href="{parse url="app=core&module=global&section=register&do=reval" base="public"}" title='{$this->lang->words['resend_val']}'>{$this->lang->words['resend_val']}</a></li>
                                </if></if>
                            </ul>
Edytowane przez AndzioK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skoro nie pasuje Ci działanie CF to go po prostu wyłącz. Problemy znikną jak ręką odjął.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://iv.pl/images/46670685040705837679.png

 

Po kliknięciu rejestruj, strona się ładuje i ładuje przez może 2 min, a potem wyskakuje bład. Czyli tak jakby hosting odłączył połączenie?

Chyba ze hosting ma jakieś problemy teraz aktualnie.

Edytowane przez AndzioK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.