Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Poziomy zagnieżdżania forów


sync667

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tworzę forum na potrzeby dwujęzycznej społeczności. Używamy głównej kategorii, aby podzielić je na dwa działy językowe. Są to te same fora lecz wedle języka jedna kategoria jest domyślnie zwinięta, a druga aktywna. Problem polega na tym, że dodając ów kategorię straciliśmy jeden poziom zagnieżdżania. To znaczy, że fora, które chcemy, aby wyświetlały się zagnieżdżone tak jakby było o jeden poziom zagnieżdżenia mniej. I tutaj moje pytanie, gdzie mogę dostosować poziomy zagnieżdżania, aby ta główna kategoria językowa była grupą tych forów, ale kolejna kategoria wyświetlała się pod względem zagnieżdżenia tak samo jakby tej nad nią nie było.

 

Poszukiwałem rozwiązania, lecz zbytnio brak informacji na ten temat, a w kodzie stylu nie mogę doszukać się żadnych zmiennych. Zapewne są one w kodzie IPB.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to pomoże. Tak więc http://scr.hu/30bj/skxou

Chodzi o to, że chciałbym aby to co wyświetla się w angielsko.. czyli test1 i pod fora wyświetlały się tak jak test1 na dole, który jest poza angielsko..
Innymi słowy wyglądało by to tak jakby zwinąć angielsko.. http://scr.hu/30bj/kxssb
tyle że test1 musiało by być częścią tej grupy, ale zagnieżdżanie nie mogło by się rozpocząć od pierwszej kategorii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie da. Albo robisz kategorie, albo fora i podfora w nich.

Rozumiem, a więc może to o czym pisze drugi kolega. W każdym razie dzięki za pomoc.

 

W sumie kolego widziałem już tą wtyczkę i wszystko było by pięknie, gdyby nie fakt, że nie chce pozbawić wglądu w fora innego języka drugich użytkowników, bo wymagana jest komunikacja ze wszystkimi, a duża cześć osób umie korzystać z angielskiego. Gdyby tylko dało się wprowadzić funkcję zwijania kategorii języka nieaktywnego, wtedy mogło by być nawet parę kategorii, żeby wyeliminować problem zagnieżdżania, ale jaki kod wykonać, aby przy danym języku dane kategorie były zwinięte domyślnie?

 

Edit: W sumie to nie potrzebna była by ta wtyczka, byle by dla danego języka wyświetlić kategorie z nim powiązane wyżej i zwinąć te niepowiązane. 

Edytowane przez sync667
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.