Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pozwól piszącym przeglądać tematy innych użytkowników (administracji)


Ciarkazz
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez semenedar,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chcicałem utworzyć cos takiego:

Napisałem temat z regulaminem w jednym z działów, i zaznaczyłem opcję w edycji forum:

Pozwól piszącym przeglądać tematy innych użytkowników

 

- Moderatorzy mogą (o ile posiadają takie uprawnienia) przeglądać wszystkie tematy. Opcja przydatna w celu stworzenia forum, gdzie użytkownicy mogą prywatnie komunikować się z załogą.
Tematy dodawane na forum, w którym nie można widzieć tematów dodanych przez innych użytkowników, nie będą wyświetlane w blokach paska bocznego, nagłówka lub stopki.

 

Chciałbym zrobić cos takiego że tylko administracja i autor tematu widzi ten temat i nikt poza nimi, lecz jak zaznaczyłem w/w opcję to temat administracji (mój) zniknął (sprawdziłem na koncie z uprawnieniami uzytkownika). Po wyłączeniu tej opcji temat się pojawia ale jest widoczny dla wszystkich użytowników.

Ktos wie gdzie mogę ustawić by wiadomosci administracji były ciągle widoczne (niezaleznie czy na forum czy w kategorii/dziale)?

 

Forum jest tworzone offline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) Skoro WYŁĄCZYŁEŚ tę opcję, co spowodowało że wszyscy mogą przeglądać wyłącznie własne tematy, to jakim sposobem Użytkownik na tym forum, miałby widzieć temat rozpoczęty przez kogoś innego? Np Admina.

Skoro chcesz żeby temat, np z regulaminem był widziany przez wszystkich, to musisz zrobić do tego inne forum. Np: Najpierw stworzyć KATEGORIĘ a w niej dwa fora:

Pierwsze, w którym wszyscy mogą czytać napisane przez Ciebie tematy (regulaminy) ale nie mogą odpowiadać w tych tematach i zakładać nowych.

Drugie, w którym każdy widzi wyłącznie swój temat, czyli tak jak chciałeś. A Moderatorzy, Admin, będą te tematy widzieli. Domyślam się że chcesz tę opcję wykorzystać jak dział zgłoszeń. "Ticketów".

Wszystko to, będzie w jednej kategorii, będzie więc wyglądało na głównej, jak jeden dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.