Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Ciarkazz

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Ciarkazz

 • Birthday 05/01/1994

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.8

Recent Profile Visitors

1677 profile views
 1. Czyli muszę teraz ponownie odnowić licencję by stała się używalna. Czaje. Do zamknięcia.
 2. A przez jaki okres jest teraz "ważna" licencja (nie chodzi mi o wsparcie i aktualizacje)? Czy jest to nadal dożywotnie czy jakiś inny okres czasu, 2, 3, 5, 10 lat?
 3. Przez ponad dwa lata byłem z dala od tematu IPB i tworzenia stron, teraz powróciłem i zauważyłem że moja licencja na forum wygasła w z dniem 1/01/2016 Czy licencje na IPB jest ważna przez 5 lat? Znajomego licencja również przepadła tego samego dnia a była kupiona w 2014 bezpośrednio w IPS. Co tu się stało? Jakieś zmiany?
 4. Cholewka, myslałem że da się zrobić wyjątki dla niektórych grup. Widocznie muszę trochę przerobić kategorię. Dzięki za wyjasnienie.
 5. Nie kupisz wygasłej w tej cenie, bo kurs dolara jest strasznie wysoki. Licz się z cena conajmniej 350zł. Nowa licencja kosztuje okolo 600zł. (150*4$) Odnowienie licencji kosztuje 100zł (25$) + przeniesienie 100zł (25$). Wykupienie wygasłej licencji to łaczny koszt ~550zł
 6. Kolega pewnie szuka jakiegos poradnika, step-by-step jak zabezpieczyc forum, Zainteresuj się chmodami folderów, ktos miał dostęp do ftp poza tobą? Jesli tak przeszukaj/przeskanuj forum w poszukiwaniu shell'a c99. Ew. zapłać DawPi to zabezpieczy Ci forum, chyba że masz nulleda
 7. Czesc, istnieje. https://community.invisionpower.com/files/file/7262-cloak/
 8. Witajcie, chcicałem utworzyć cos takiego: Napisałem temat z regulaminem w jednym z działów, i zaznaczyłem opcję w edycji forum: Pozwól piszącym przeglądać tematy innych użytkowników Chciałbym zrobić cos takiego że tylko administracja i autor tematu widzi ten temat i nikt poza nimi, lecz jak zaznaczyłem w/w opcję to temat administracji (mój) zniknął (sprawdziłem na koncie z uprawnieniami uzytkownika). Po wyłączeniu tej opcji temat się pojawia ale jest widoczny dla wszystkich użytowników. Ktos wie gdzie mogę ustawić by wiadomosci administracji były ciągle widoczne (niezaleznie czy na forum czy w kategorii/dziale)? Forum jest tworzone offline.
 9. Zgłoszone już dawno, chciałem się zapytać jedynie czy ktoś wie jak samemu to naprawić bo ostatnio widziałem że ktoś się tutaj na shoutboxie chwalił że naprawił ikonki, no nic. Pozostaje czekać, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 10. Mam problem z ustawieniem ikon "emojis" które pobrałem z IPS Marketu, działam na chatbox 1.1.4 (najnowszy) wersja forum to 4.1 ikony w kategoriach się pojawiają lecz gdy się którąś próbuje wybrać i napisać to wyskakuje ikona uszkodzonego obrazka obrazek w spoileru działam na localhoscie, i wiem że komuś z tego forum udało się je naprawić, ktoś ma pomysł jak?
 11. Pojawia się to w czatboxie gdy zmieni się kogoś wiadomość i ją zatwierdzi (Chatbox 1.1.1)
 12. Niestety nie, musi być to zawarte jakoś "na sztywno" @Mateusz, Też tak patrzyłem i nie odnalazłem tego w ten sposób.
 13. Siemano, chciałem przetłumaczyć jedno słowo które pozazuje się jako wyskakująca wiadomosc "Saved" na czarnym tle szukałem go w plikach językowych ale nie znalazłem odpowiedniego klucza, udało mi się zato uchwycić kod źródłowy odpowiedzialny za wyskakującą wiadomosc: <div animating="false" class="ipsPad ipsFlashMsg_top" style="display: none; z-index: 5250;" id="elFlashMessage" data-role="flashMessage">Saved</div> szukałem ich po div'ach, klasach, id, rolach ale nic z tego nie znalazlem w szablonach, jedynie w CSS'ach - gdzie nie ma zawartych tłumaczeń. Może mnie ktos nakieruje jak szukac w nowym IPB 4 owych tłumaczeń? (Próbobowałem szybkiego tłumaczenia, i wyswietlanie kluczy słów, ale to nic nie dało)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.