Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak możliwości zmiany stylu


Wilhelm1720
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Wilhelm1720,

Rekomendowane odpowiedzi

Idą święta buzia uśmiechnięta, forum nie działa, lipa biała, na rozwój nie pozwala.

 

Eh... Dodałem taki nowy index.php do forum z okazji świąt. Wszystko ładnie pięknie tylko zmiany styli nie działają. Nie skapnął bym się gdyby nie fakt że na mobilnych apkach przestała działać "Pełna Wersja".

 

Ktoś coś wie jak to naprawić? (Wiem że index mi się zmienił i jego nazwa) ale jak to ominąć i ogarnąć? Proszę o pomoc w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Już sobie poradziłem, trochę nagmatwane było. Musiałem przywrócić nazwy indexów takie jakie były potem pobawić się w .htaccess, następnie przywrócić pewne ustawienia na forum, następnie z edytować parę linków, raz jeszcze nowy "indexx" i działa. Całą noc mi to zajęło i w sumie teraz dopiero skończyłem. Padam z nóg i idę dalej.

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.