Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak dźwięku i odświeżenia po wysłaniu wiadomości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam dwa problemy z shoutboxem (wersja 1.4.2). Pierwszy z nich jest taki, że po wysłaniu wiadomości nie ma dźwięku pomimo tego, iż jest on włączony w ustawieniach ACP oraz dla pojedynczego użytkownika. Drugi jest nieco gorszy, bo bez stuknięcia da się jeszcze obyć, ale gorzej, jeśli po wysłaniu wiadomości nie odświeża się SB. Ja widzę to, co wysłałam, jednak inni nie. Widać te wiadomości dopiero po ręcznym odświeżeniu lub odczekaniu do czasu, kiedy to SB odświeża się sam co tych kilkadziesiąt sekund. W którym miejscu może leżeć problem? Posiadam wersję forum 3.4.8. Po stronie dodatków ani stylu raczej też to nie leży, ponieważ na domyślnym stylu dzieje się to samo, a SB był instalowany jako jeden z pierwszych aplikacji/hooków. W trybie bezpiecznym nic się nie zmienia. Próbowałam także przebudowywać style, czyścić cache w ACP, ale to nie przyniosło żadnych efektów. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać te wiadomości dopiero po ręcznym odświeżeniu lub odczekaniu do czasu, kiedy to SB odświeża się sam co tych kilkadziesiąt sekund.

 

Czyli Shoutbox działa prawidłowo. Nie spodziewałeś się chyba że on odświeża w czasie rzeczywistym? Z tego co wiem, to można skrócić czas odświeżania w SB modyfikując ręcznie pliki ale nie polecam, bo to kosztuje sporo zasobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o to, że mamy osoby x i y. Osoba X wyśle shouta, to osoba Y od razu powinna ją otrzymać - nie musi czekać na odświeżenie. Aktualnie jest z tym problem, że tak się nie dzieje. Dopiero po odświeżeniu bądź recznym reffie Y "dostaje" tego shouta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.