Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Licznik wyświetleń tematów


Maciaasek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Maciaasek,

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo! Z tego co widziałem pojawił się gdzieś tu na forum taki temat. Niestety brak rozwiązania - być może ktoś coś wymyśli. Mianowicie cały czas licznik wskazuje 0 wyświetleń w każdym temacie pomimo, że był tam ruch. Taka ciekawostka, że wyświetlenia w profilach użytkowników nabijają się poprawnie.

 

Ogólnie w ACP brak błędów, niby wszystko sponio. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Czy w ACP włączyłeś opcję o nazwie Update topic views immediately?

Nawet nie wiem gdzie ta opcja jest, aczkolwiek rozwiązałem swój problem. Tylko, że nie do końca.

 

Wyświetlenia się nie aktualizowały, gdyż miałem włączone wykonywanie zadań za pośrednictwem CRONa. Wydawało mi się, że na dhostingu wszystko poprawnie skonfigurowałem. Najwidoczniej nie. Po przestawieniu forum na automatyczne odświeżanie podczas ruchu wszystko wróciło do normy.

 

Teraz pozostaje mi tylko konfiguracja CRONa, gdyż na pewno będzie to o wiele lepsze rozwiązanie - tym bardziej skoro mój hosting daje mi takie możliwości. Muszę otwierać nowy temat czy mogę tutaj poprosić o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.