Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przekierowanie z tematu na nowy temat


FxJ

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.forum.nieidealny.pl/topic/129-polecane-dyski-ssd-do-laptopa-marzec-2016/

http://www.forum.nieidealny.pl/topic/57-polecane-dyski-ssd-do-laptopa-luty-2016/

Przykładowo 

 

Bo można np. przenieść forum zostawiając "Odnośnik przekierowujący do tematu" i o coś takiego by mi chodziło

 

zamiana linków tematu marcowego na kwietniowy w postach

Tylko zmieniając tytuł zmieniam też adres URL linku 

 

poprzez zapytanie sql i podmiana w menu / sidebarze czy gdzie jeszcze te linki masz

musiał byś rozwinąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nadal nie wiem o co Ci chodzi, a możliwości jest mnóstwo, tylko zależy co chcesz zrobić. Jakie forum chcesz przenosić? Przy zakładaniu nowego forum masz opcję przekierowania, wpisujesz link i po utworzeniu jak klikniesz w to nowe forum, otworzy Ci się temat z marcowym zestawieniem. Albo jak już pisałem wpis w .htaccess albo - jeśli masz na forum naspamowane w postach odnośniki do starego tematu, a chcesz żeby były do nowego, to możesz zmienić treść linków na nową prostym zapytaniem sql. Nie wiem jak mam Ci to prościej wyjaśnić... Wpisujesz do zapytania, żeby zmieniło w postach to:

topic/129-polecane-dyski-ssd-do-laptopa-marzec-2016/

na to:

topic/57-polecane-dyski-ssd-do-laptopa-luty-2016/

i już zrobione :) Tylko to będzie dziwnie wyglądać, jak w postach z lutego będziesz miał odnośniki do treści z przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.