Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Przykładowa aplikacja


Rekomendowane odpowiedzi

W dokumentacji IP.Converge kilkukrotnie przeczytałem, że mam się wzorować na załączonych przykładowych plikach. Niestety w paczce ściągniętej z panelu klienta są tylko pliki instalacyjne i dwa pdf'y z dokumentacją.

Czy ktoś mógłby udostępnić przykładową aplikację do integracji z IP.Converge? Wiem, że mogę zajrzeć do forum IPB ale tam jest sporo rzeczy napisanych konkretnie pod forum. Wolałbym jakiś "czysty" przykład, tak jak to obiecują w dokumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko są dwa problemy:

1. Wszystkie te mosty mają pewne "naleciałości" przez to, że są napisane już pod konkretne aplikacje, tak jak jest to z IPB. A ja wolałbym "czysty" przykład.

2. Nie mam aktywnej licencji, już mi wygasła i nie mogę nic ściągać z resources.invisionpower.com. To trochę idiotyczne żebym opłacał teraz licencję tylko po to żeby się dostać do plików do których powinienem mieć dostęp, zgodnie z dokumentacją, od początku.

BTW chyba te pliki mi są potrzebne http://resources.invisionpower.com/index.php?appcomponent=downloads&showfile=2101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ad 1 - nie ma czystego przykładu jest ;). Wszystkie te aplikacje pisze się pod konkretny użytek. Należy umieć z nich 'wybrać' co potrzeba.

Ad 2 - nie, nie powinieneś. Licencja mówi jasno - dostęp mają tam tylko posiadacze aktywnej licencji. Nie ja to ustalam, więc nie miej do mnie pretensji, ale tak jest.

Ten plik znajduje się w załączniku. Myślę, że ktoś kto chce tworzyć, a nie tylko brać zasługuje na wyjątek.

example_app.zip

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 - jest, właśnie mi go udostępniłeś ;) Zdaję sobie sprawę, że wiele trzeba napisać samemu ale taki czysty przykład to dobry start żeby na jego podstawie zbudować coś dalej. Tam gdzie sam powinienem wpisać swój kod dali "#--custom". To mi ułatwi życie, mogę się skupić na swoim kodzie a nie zastanawiać się czy nie zapomniałem o jakimś elemencie wymaganym przez IP.Converge.

Ad 2 - Do resources nie powinienem mieć dostępu ale do pliku, który mi udostępniłeś powinienem, tak jak mówi dokumentacja. Albo ktoś zapomniał dołączyć tych plików do paczki IP.Converge albo zmieniły się zasady i zapomnieli zmienić dokumentacji...

Wielkie dzięki za plik, mam od czego wystartować i przy analizie kodu mostu do IPB łatwiej mi będzie rozeznać co jest kodem IP.Converge a co dodali programiści IPB. Jeszcze raz wielkie dzięki, jutro od rana zaczynam zabawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.