Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problemy z javascriptem


Gość SmQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Część użytkowników naszego forum zgłasza nam co jakiś czas problemy z javascriptem na forum. Nie działa im np. cytowanie selektywne, opcja odpowiedź, czy też nie ładuje się CK editor. Część nie może też dodawać załączników z dysku (mają 500ke przy próbie wysłania). Co to może być? U nas w biurze problem nie występuje, więc ciężko to zdebugować. Wczoraj wieczorem udało się odtworzyć błąd u mnie w domu na laptopie. Poniżej zrzuty ekranu z przeglądarki i konsoli.

Jednak w trybie prywatnym oraz po wyczyszczeniu danych przeglądania (chrome) na tej przeglądarce u mnie też zaczęło działać. W takich przypadkach często pomaga nam czyszczenie cache po stronie serwera (opcja przebuduj cache w ipboard). Jakieś pomysły co to może być?

500ka przy próbie wysłania zdjęcia:

500ka.png

Błąd pod chrome:

error chrome.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do celów testowych i z adblockiem i bez testujemy, ale jest to samo. Jest też 500ka przy próbie wrzucania zdjęć. Co ciekawe błąd jest tylko na niektórych komputerach. Obecnie mam błąd na jednym laptopie, a na stacjonarnym już nie - te same konto zalogowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O teraz pod chromem są te błędy na obydwu komputerach u mnie, nawet w trybie prywatnym. Czyli to co wspominałem - nie można cytować selektywnie, nie można klikać odpowiedz, bo nic się nie dzieje - konsola zwraca błędy takie jak wkleiłem. Nie działa (nie ładuje się ) też w ogołe CK EDITOR. Po jakimś czasie błąd przechodzi i wszystko wraca do normy.

Edytowane przez SmQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Problem udało się rozwiązać - na jednym z kontenerów gdzie był nginx skończył się miejsce, a programista sprawdzał na drugim kontenerze, stąd zamieszanie i problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.