Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tworzenie aplikacji w IPB 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję jakiejkolwiek dokumentacji która by zawierała "HOW TO" do stworzenia aplikacji z prostym "Hello World". Czyli do stworzenia samej aplikacji która wyświetli tekst, w dokumentacji na InvPower nic nie ma ani w Creating Applications ani w Creating Plugins (mówię o tej dokumentacji: https://invisionpower.com/4guides/developing-plugins-and-applications/ )

Tworzenie aplikacji na IPB 4 jest całkiem inne niż było na IPB 3 i jestem teraz w tym kompletnie zielony.

Mam już forum na 4x od jakiegoś czasu ale dopiero teraz znalazłem czas na wprowadzenie czegoś "swojego" na Forum lecz bez pomocy nie dam rady nawet zacząć, znajdzie się ktoś kto mnie nakieruje na odpowiednie strony/tematy? Dziękuję.

Edytowane przez Jakub Sochalec

Nothing is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cóż, trzeba samemu się uczyć i korzystać z tego: https://invisionpower.com/4docs/advanced-usage/development/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Od przeczytania wszystkiego z linku co podałem, analiza kodu forum, a potem powolne i mozolne próby.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.