Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Skąd pobrać IP.Shoutbox ???


Ar0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako iż istnieje już taki temat lecz z listopada 2009 i jest nie aktualny, to piszę nowy ... Gdyż podany link jest nie aktualny. Cytuję: 

Niestety, nie ma problemu

Nie mogliśmy zlokalizować pozycję, którą próbujesz wyświetlić.

Kod błędu: 2D161 / 2

 

https://invisionpower.com/files/file/5955-shoutbox/ nie robi.

 

Właśnie stawiam na nowo forum (w sumie, to się uczę dopiero) i chciałbym zainstalować sb.

 

Mam najnowszą wersję IPB 4.1.16 i szukam do tego sb oraz spolszczenia. :D

 

Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, insp napisał:

 

Darmowy na 5 osób mnie nie interesuje. Mam wykupioną i odnowioną licencję, więc nie ma problemu. Potrzebuję w pełni działający normalny sb. Zaraz to zobaczę, dzięki. :D

 

Ps. To jest tylko jakiś czatbox. Nie tego szukam. Ale dzięki za chęci.

 

Edytowane przez Ar0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, insp napisał:

To już tak jakby wygląda lepiej...

 

Przed rejestracją widziałem screeny, temat i w ogóle. Po rejestracji wyskakuje mi coś takiego: 

 

Niestety, nie ma problemu

Nie mogliśmy zlokalizować pozycję, którą próbujesz wyświetlić.

Kod błędu: 2D161 / 2

Chyba, że to jest płatne, dla tego nie mogę zobaczyć. Nie wiem... Ogarniasz to ??

 

 

A , że się teraz tak głupio zapytam ... Tutaj na forum co jest wgrane ? Shoutbox, chatbox czy co ?? Bo to z forum by było chyba dobre. Sam już nie wiem ... D:

 

Edytowane przez Ar0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
22 minuty temu, Ar0 napisał:

chatbox

https://invisionpower.com/files/file/7465-bim41-chatbox/

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DawPi napisał:

To jest to co wcześniej mi proponował @insp. Pobrałem to i próbowałem to zainstalować. Wyskakuje błąd, że nie może zapisać theme, że nie ma uprawnień. Katalog theme na serwerze ma pełny dostęp 777 i nic. Wyskakuje taki błąd: 4S142/7 Nie można zapisać ID stylu, w katalogu /themes/. Proszę sprawdzić uprawnienia dla tego katalogu.

 

Pomoże ktoś to ogarnąć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Chatboxa, którego insp i DawPi polecili, w zupełności wystarcza, ale przydałaby się możliwość robienia pokoi dla zaproszonych osób. Poza tym wg. ciebie czym się różni Chatbox od Shoutbox'a bo dla mnie to jest to samo, a jeśli ty widzisz w tym różnicę to ja nie wiem czym to się różni, tu piszesz i tu piszesz.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, insp napisał:

Masz włączony Tryb projektanta (Designer Mode)? To jedyne co znalazłem na necie.

Tak, mam włączony tryb projektanta. Myślisz, że to będzie tego wina ?

 

Z tłumaczenia google. :D Gdyż mój angielski, to "bardzo ciężka sprawa" niestety. 

Zaraz spróbuję zobaczyć z wyłączonym trybem projektanta.

 

 

 

4 godziny temu, Marcin Lis napisał:

Ja korzystam z Chatboxa, którego insp i DawPi polecili, w zupełności wystarcza, ale przydałaby się możliwość robienia pokoi dla zaproszonych osób. Poza tym wg. ciebie czym się różni Chatbox od Shoutbox'a bo dla mnie to jest to samo, a jeśli ty widzisz w tym różnicę to ja nie wiem czym to się różni, tu piszesz i tu piszesz.

 

Myślałem, że chatbox, to z osobnymi pokojami, a shoutbox to jest z jednym ogólnym czatem, bez osobnych pokoi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DawPi napisał:

Tak, to jego wina. Wyłącz i powinno być w porządku.

Wyłączyłem i zainstalowane. Niby włączony. Teraz muszę się jeszcze dowiedzieć jak to skonfigurować i wrzucić na stronę główną... Uczę się dopiero całego ustawiania. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.