Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

integracja ipb 2.3.6 z drupalem 6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio zainteresowałem się integracją ipb z cmsem - drupal. Chodzi mi o to aby portal i forum miały wspólną bazę użytkowników, bo dwukrotnie rejestrowanie się na forum, a potem w portalu mija się z celem i przy okazji wielu osobom się nie chce.

Szukając w internecie informacji o takiej integracji znalazłem tylko: http://drupal.org/project/invision – tyle, że to do wesrji drupal 5, więc pewnie nie będzie działać.

Chciałbym zapytać się ekspertów, czy spotkał się ktoś z taką integracją? Czy w ogóle jest to do wykonania? Czy ktoś czegoś takiego się podjął lub mógłby się podjąć?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Miki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj Miki,

taką integrację możesz wykonać za pomocą IP.Converge dostępnego w panelu klienta.

Istnieją już gotowe mostki do niego: http://resources.invisionpower.com/index.php/community_projects/converge_modules/ - nie ma w nich Drupala, ale niedługo ma się to zmienić, ponieważ jeden z pracowników IPS przygotowuje taki mostek. Niestety nie wiem nic o jego dostępności - czy darmowo na resources czy płatny. Myślę, że za ok. tydzień do dwóch wszystko będzie jasne. :bounce:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz... dzięki za informację, będę musiał w takim razie cierpliwie poczekać :bounce:

Jeszcze jedno pytanie DawPi... słyszałeś kiedyś o tym skrypcie do integracji: http://projects.pc-intern.com/index.php?showtopic=7966&view=findpost&p=200584 znalazłem go przed chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, nie miałem przyjemności integracji IP.Board z Drupalem. :bounce: Z pewnych źródeł wiem, że to nie takie proste jest z nim. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Istnieją już gotowe mostki do niego: http://resources.invisionpower.com/index.php/community_projects/converge_modules/ - nie ma w nich Drupala, ale niedługo ma się to zmienić, ponieważ jeden z pracowników IPS przygotowuje taki mostek. Niestety nie wiem nic o jego dostępności - czy darmowo na resources czy płatny. Myślę, że za ok. tydzień do dwóch wszystko będzie jasne. :)

Tydzień/dwa minęły - jakieś nowe wieści na temat IPC.Drupal? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hym, ale nigdy nie napisałem, że robi to za darmo i że będzie dostępny w sieci. Dlatego jeśli jesteś czymś takim zainteresowany powinieneś wysłąć ticket do IPSu, którzy udzielą Ci odpowiedzi czy, kiedy i za ile możesz go mieć. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, ale nigdy nie napisałem, że robi to za darmo i że będzie dostępny w sieci. Dlatego jeśli jesteś czymś takim zainteresowany powinieneś wysłąć ticket do IPSu, którzy udzielą Ci odpowiedzi czy, kiedy i za ile możesz go mieć. :)

Raczej chodziło mi czy w ogóle takie coś powstało, bo niby miało być już w sierpniu a jak dotąd cisza. Ticket można wysłać nie mając przedłużonej licencji ;>? Nie przedłużałem jej bo nie widziałem sensu płacić za kolejne edycje forum 3.X z którego nie mogę skorzystać z powodu braku nowego mostku. IPBWI jak na razie także milczy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Uhm, no to w takim razie nie możesz wysłać ticketu. Mogę wysłać za Ciebie jeśli chcesz, tylko napisz, co Cię konkretnie interesuje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.