Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wielki problem z forum! Edycja stylu zerowa!


cargo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Z góry bardzo, ale to bardzo proszę o szybką pomoc, gdyż na rozwiązanie problemu mam zaledwie dobę!

Ostatnio zauważyłem, iż nie jestem w stanie dodać żadnego bloku z tego takiego live edytora na zasadzie "drag & drop". Pomyślałem, no trudno, jakoś się to przeboleje bo co miało być to jest.

Niestety, dzisiaj nadszedł moment, gdy zostałem zmuszony do zmiany logo ze względu na halloween. Co się stało? Otóż nie jestem w stanie nic zrobić w ACP w edycji stylu, edytor tekstu mi się najzwyczajniej w świecie nie uruchamia. Screeny:

Drag&Drop
3a3440f3f6b745ffb69473072f4a293b.png

(zamiast się przesuwać, zaznacza tekst tak jak by coś blokowało dostęp do manipulowania obiektem)

 

Edycja szablonu:

ab131fac60854b2e95ca8bcd915504f3.png

(Tutaj z kolei nie uruchamia mi się edytor tekstu!)

 

Błagam, pomóżcie coś zrobić z tym, bo jak nie uda mi się w dobę, to kaplica :/

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez cargo

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, insp napisał:

Na standardowym dzieje się to samo?

Na każdym, nawet na świeżo wgranym. Dodam, iż logo też zmienić nie mogę, bo po kliknięciu w

3bfa71999ca64aa581a00599729a88eb.png

"wyrzuca" stronę do góry bez przeładowania, nie mogę nawet uploadować pliku itd...

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie dało. Przyznaję się bez bicia, że jest to wersja nulled, aczkolwiek z tą paczką IPS nigdy nie miałem tego typu problemów, a rozbudowywałem fora o wiele bardziej niż aktualne (http://paladinspoland.eu - dodaje bo zmieniłem tą z profilu). To się pojawiło można powiedzieć, z dnia na dzień... :/

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cargo napisał:

Niestety nic to nie dało. Przyznaję się bez bicia, że jest to wersja nulled, aczkolwiek z tą paczką IPS nigdy nie miałem tego typu problemów, a rozbudowywałem fora o wiele bardziej niż aktualne (http://paladinspoland.eu - dodaje bo zmieniłem tą z profilu). To się pojawiło można powiedzieć, z dnia na dzień... :/

Dziękujemy. Pogadamy jak będziesz korzystał z normalnej wersji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • insp zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.