Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Shoutbox dla IPB 3.3.4


Gość SmQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mamy IPB 3.3.4 i chcę zainstalować chat/shoutbox dla moderatorów dostępny np. w zakładce moderacyjnej. Walczę dziś cały dzień i nie potrafię tego zrobić. Zainstalowałem niby IP.Chat - wrzuciłem go na serwer, zainstalowałem w panelu admina, ale nie widać go na stronie.

Pobrałem też (BIM40) Chatbox 1.3.0 ale tego nie potrafię zainstalować, mimo że przeczytałem readme - wydaje mi się, że jest może dla IPB 4.x.

Jest jeszcze trzeci - http://invisionfocus.com/files/file/8-im4-shoutbox/ ale nie można pobrać (You are not allowed).

 

Chyba najlepiej będzie postawić tego chatboxa, tylko nie wiem jak to zrobić, w readme jest, że install z poziomu admina niby, ale gdzie to na serwerze wrzucić? Jest sporo katalogów i nie chcę syfu zrobić. Prośba o jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem tego chatboxa do głównego katalogu na forum, ale nie działa - nie pojawia się do instalacji w Aplikacjach w panelu admina tak jak pojawiał się IPChat, więc nie wiem jak to zainstalować.

Edytowane przez SmQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mamy nawet wykupione IPS 4.x, ale zanim zrobimy aktualizację, to pewnie nowy rok już będzie, bo dużo testowania i poprawiania tam.

Edytowane przez SmQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam jakąś starą wersję Shoutbox 1.4.2, wrzuciłem na serwer, zainstalowałem z panelu admina, ale nie działa - na stronie nie ma nic, a jak zmienię skórkę to wywala się całość. Jakieś pomysły?

Edytowane przez SmQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakieś stare tematy od jednego forumowicza gdzie podpowiedziana jest przebudowa skinów jako rozwiązanie, ale zrobiłem to (uprawnienia 777) i dalej to samo... biała strona na wszystkich skórkach po włączeniu shoutboxa oprócz głównego (domyślnego) skina, ale na nim i tak nie widać SB ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Zainstalowałem niby IP.Chat - wrzuciłem go na serwer, zainstalowałem w panelu admina, ale nie widać go na stronie.

Żeby to działało musisz mieć aktywną licencję, włączyć aplikację i nadać stosowne uprawnienia :)

Cytuj

Tak też myślałem, a dysponuje ktoś starszą wersją do IPB 3.3 i może mi udostępnić?

Ja mam w archiwum pełno starych wersji Shoutboxa, ale takie udostępnianie jest raczej nielegalne, a nie będziemy tu wareza robić.

Cytuj

biała strona na wszystkich skórkach po włączeniu shoutboxa oprócz głównego (domyślnego) skina, ale na nim i tak nie widać SB ;/

To włącz pokazywanie błędów i zobacz co się pod białą stroną kryje. Poza tym nie rozumiem po co Ci shoutbox na redakcyjnym, załóż jakiś temat do dyskusji czy omawiania ważnych spraw albo jak musisz mieć czat - wstaw sobie jakiegoś darmowego cboxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.