Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

sugestia dla tlumaczacych forum


hoth

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem gdzie to napisac, ale sugeruje ekipie tlumaczacej wrzucanie 2 wersji tlumaczenia , a mianowicie kompletnego oraz tylko te frazy ktore trzeba zmien badz sa nowe. mam nadzieje ze ekipa wezmie sobie to do serca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hoth napisał:

nie wiem gdzie to napisac

 

Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.

Godzinę temu, hoth napisał:

sugeruje ekipie tlumaczacej wrzucanie 2 wersji tlumaczenia

 

W jakim celu tworzyć 2 oddzielne wersje - update i pełną paczkę ? Nasze wydanie i tak jest podzielone na pliki aplikacji, ich waga nie jest duża a w ACP nie masz opcji aktualizacji jedynie zmienionych kluczy - funkcja "Wyślij nową wersję" przyjmuje plik xml danej aplikacji, którą tłumaczymy bądź całego pliku xml danego języka. Wybacz, ale pomysł nie spotka się z realizacją z naszej strony. Zawsze możesz zrobić sobie tłumaczenie sam i aktualizować zmiany samodzielnie. 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "mielenie" powoduje niedostępność Twojego hosta, bo nie wiem jaki tu jest problem ? :) Tak to sobie IPS wymyślił, więc otwórz im ticket w supporcie z prośbą aby przebudowali dla Ciebie tę funkcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.