Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z instalacją IPS Community


tina45

Rekomendowane odpowiedzi

Przywitam się najpierw , ponieważ dopiero założyłam konto.

Mam problem- do razu nadmienię, że czytałam tutorial instalacji forum i może niedoczytałam.

Teraz do rzeczy- po wypakowaniu wrzuciłam pliki przez Filezillę na FTP na domenie, na której mam forum MyBB. Po instalacji chciałam dokonać konwersji skryptu.

Efekt jest taki, że nie mam panelu admina, ale pliki się podmieniły. Nie ukazało mi się na domenie okno instalatora forum, więc coś na pewno zrobiłam źle.

Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć co powinnam zrobić, albo gdzie tkwi błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie wrzucasz tego tam gdzie MyBB tylko tworzysz folder o nazwie np. "ips" i z jego poziomu działasz z konwersją. Potem po zakończeniu przenosisz na domenę główną i odpowiednio zmieniasz ścieżki, adres forum itd.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zainstalowałam forum na subdomenie- chciałam ściągnąć konwerter, żeby się przeprowadzić z MyBB. No i niestety nie da rady- wyskakuje jakis błąd. Wygląda na to, że do IPS musze chyba osobne konto zakładac, a nie widziałam tam na stronie mozliwosci do tego. Do strefy klienta i do swojego panelu normalnie się loguję. To u nich jakaś procedura, czy może błąd, czy ja coś znowu komplikuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tina45 napisał:

Własnie zainstalowałam forum na subdomenie- chciałam ściągnąć konwerter, żeby się przeprowadzić z MyBB. No i niestety nie da rady- wyskakuje jakis błąd. Wygląda na to, że do IPS musze chyba osobne konto zakładac, a nie widziałam tam na stronie mozliwosci do tego. Do strefy klienta i do swojego panelu normalnie się loguję. To u nich jakaś procedura, czy może błąd, czy ja coś znowu komplikuję?

Mam jakis konverter na panelu admina-czy to jest to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.