Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Moduł w panelu admina - problem


wilkolak11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

być może ktoś z Was będzie potrafił mi pomóc. Szukałem tutaj i w drugiej połowie internetu podobnego tematu, lecz nie udało mi się znaleźć.

 

Problem polega na tym, że mam działającą już aplikację, która znajduje się w katalogu /applications_addon/other/appname/modules_public/, chciałem moduł administratora przenieść do panelu administracyjnego, aby wyświetlało się w zakładce "Aplikacje".

 

Stworzyłem katalog "modules_admin"  (/applications_addon/other/appname/modules_admin/), tam przeniosłem aplikacje i w pliku zmieniłem nazwę klasy na "class admin_appname_admin_dashboard extends ipsCommand".

 

W funkcji doExecute mam coś takiego:

public function doExecute( ipsRegistry $registry )
	{		
		$this->registry->output->setTitle('Tytuł aplikacji');
		$this->registry->output->addNavigation('Zarządzanie', 'app=appname&module=admin&section=dashboard');
		$this->registry->output->addContent( $this->registry->output->getTemplate('appname')->appname_admin_dashboard( $data, $data_log ) );
		$this->registry->output->sendOutput();	
	}

Myślę, że wystarczy, aby cokolwiek wyświetlić z templatki.

 

Po wejściu w link wyświetla mi się pusty ekran (screen w załączniku).

 

Czy do pisania aplikacji, które wyświetlają się w PA trzeba używać innych klas, funkcji? Nie wiem. Prosiłbym o pomoc.

 

Z góry dziękuję.

 

 

ekran.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak to niestety nie zadziała. Rzuć okiem na inne aplikacje i zrób na wzór. Pewnie nie tylko to 'klęknie'.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.