Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

SSL problem z forum


hoth

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem darmowy pakiet SSL do Forum, jednakże trochę dziwne rzeczy wyskakują... Nie mogę np. przełączyć kalendarza z kwietnia na maj albo na odwrót. Po najechaniu na nick na Forum nie pokazuje się "wizytówka" / profil użytkownika ( Wystąpił problem podczas ładowania tej zawartości. ).... Co się dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Https://www.board.4players.pl - zauwazylem ze nawet przyznanie komus reputacji tez nic sie nie dzieje... Moze wina certyfikatu? Jest za 30 zl na rok za 1 domene . Nie wszystkie wersje url wchodzenia na forum dzialaja jeszcze... Takze nie wiem jak Ci zadziala ale mamy to na oku przed startem za 2 dni.

Edytowane przez hoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie płatnego certyfikatu nie pomogło....

Przesyłam screen ... tak jakby nie czytało już opcja podrzędna linków jako https:// ????

1.png

 

Może to nie wina juz tego linku na dole ale wiele rzeczy na forum jest tak jakby "frozen" ...... nic się nie dzieje...

Edytowane przez hoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.