Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sortowanie listy tematów - najpierw otwarte


tymo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje modyfikacji lub podpowiedzi w jaki sposób zmienić sortowanie tematów na liście tematów w danym dziale. Aktualnie po zamknięciu jakiegoś tematu, przenosi sie on na samą górę listy jako ostatnio zmodyfikowany a pod nim są pozostałe tematy.

Modyfikacja miałaby na celu zmienić sortowanie tak, aby najpierw były pokazywane tematy otwarte a dopiero pod nimi tematy zamknięte i w momencie zamknięcia jakiegoś tematu to lądowałby on u góry, ale pod otwartymi tematami.

Szukałem pliku, w którym mógłby byc zawarty warunek z sortowaniem aby w nim dodań coś ala "ORDER BY state" ale niestety nie znalazłem tego nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DawPi napisał:

Hm, po zamknięciu nie powinien lądować na górze. Chyba, że korzystasz z szablonu zamykającego? :icon_surprised:

 

Tak, tematy są zamykane poprzez szablony moderacji z dodaniem posta.

 

Zapewne w jakimś pliku jest zapytanie sql'owe, które ma w warunku zdefiniowane sortowanie i tam chciałbym dodać kolejny warunek ale nie wiem gdzie to leży.

Edytowane przez tymo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No skoro dodajesz post to czy zamykasz czy nie to zawsze wyląduje wyżej ponieważ temat jest odświeżany - to chyba zrozumiałe. :)

 

Plik: applications/forums/modules/front/forums/forums.php

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DawPi napisał:

No skoro dodajesz post to czy zamykasz czy nie to zawsze wyląduje wyżej ponieważ temat jest odświeżany - to chyba zrozumiałe. :)

 

Plik: applications/forums/modules/front/forums/forums.php

ja to rozumie, ale jak przeczytasz ponownie mój pierwszy post to zrozumiesz o co chodzi... to że leci na góre to ok, ale w momencie zamknięcia go, chce aby był u góry ale zamknietych tematów, czyli głównym warunkiem sortowania nie ma być najnowsza odpowiedź w temacie tylko najpierw jego stan (otwarty/zamknięty) a dopiero potem najnowsza aktualizacja tematu.

 

zaraz zerkne to tego pliku co podałeś

Edytowane przez tymo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.