Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z javascript


Gość Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejny problem. Zainstalowałem aplikację (BIM42) Chatbox 2.0.0. Po samej instalacji wyskoczyły mi jakieś błędy z plikami js na serwerze i od tej pory nie działa mi java script na stronie. Do PA też nie mogę sie zalogować, ponieważ nie działa mi dwu-etapowa weryfikacja. Po podaniu kodu Google Authenticator  wyświetla mi non stop, że błędny kod tym samym nie mogę tam wejść. Pod spodem jest "Nie możesz zeskanować kod QR?"" - ten link także mi nie działa :/

 

Cytuj

RuntimeException: Unclosed string at position: 10480 (0)
#0 /home/adres_strony/system/3rd_party/JShrink/Minifier.php(231): JShrink\Minifier->saveString()
#1 /home/adres_strony/system/3rd_party/JShrink/Minifier.php(144): JShrink\Minifier->loop()
#2 /home/adres_strony/system/3rd_party/JShrink/Minifier.php(110): JShrink\Minifier->minifyDirectToOutput('!function(){"us...', Array)
#3 /home/adres_strony/system/Output/Javascript/Javascript.php(1041): JShrink\Minifier::minify('!function(){"us...', Array)
#4 /home/adres_strony/system/Output/Javascript/Javascript.php(917): IPS\Output\_Javascript::_minify('!function(){"us...')
#5 /home/adres_strony/system/Output/Javascript/Javascript.php(764): IPS\Output\_Javascript::_writeJavascriptFromResultset(Array, 'library.js', 'global', 'root')
#6 /home/adres_strony/system/Output/Output.php(477): IPS\Output\_Javascript::compile('global', 'root', 'library.js')
#7 /home/adres_strony/system/Output/Output.php(248): IPS\_Output::_getJavascriptFileObject('global', 'root', 'library.js')
#8 /home/adres_strony/system/Dispatcher/Standard.php(73): IPS\_Output->js('library.js')
#9 /home/adres_strony/system/Dispatcher/Front.php(595): IPS\Dispatcher\_Standard::baseJs()
#10 /home/adres_strony/system/Dispatcher/Front.php(66): IPS\Dispatcher\_Front::baseJs()
#11 /home/adres_strony/system/Dispatcher/Dispatcher.php(103): IPS\Dispatcher\_Front->init()
#12 /home/adres_strony/index.php(12): IPS\_Dispatcher::i()
#13 {main}

 

Edytowane przez Angelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale zauważ że Ty miałeś jakąś wersję beta. Ja ściągnąłem za to stabilną wersję 4.2

Silnik zaktualizowałeś poprzez wgranie wszystkich nowych plików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zrobiłem znowu nową instalację, od nowa upgrade i przy instalacji tego moda znowu się krzaczy wszystko - chodzi o javascript. Wgranie nowych plików na serwer nie pomaga... Może nie będę instalować tego dodatku i będzie okej. Choć chciałbym go mieć, bo użytkownicy lubią shoutbox...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mogę się dostać do ACP. Zrobiłem drugi raz update skryptu do IPB 4, ponieważ myślałem że gdzieś tam popełniłem błąd. Zrobiłem wszystko tak jak wcześniej - tyle tylko, nie ustawiałem dwuetapowej rejestracji

I wgrałem ponownie ten dodatek i znowu wywala mi błędy JS. Ale dostęp do ACP już mam - więc mogę tam jakoś zaradzić?

Edytowane przez Angelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Angelo napisał:

Już mogę się dostać do ACP. Zrobiłem drugi raz update skryptu do IPB 4, ponieważ myślałem że gdzieś tam popełniłem błąd. Zrobiłem wszystko tak jak wcześniej - tyle tylko, nie ustawiałem dwuetapowej rejestracji

I wgrałem ponownie ten dodatek i znowu wywala mi błędy JS. Ale dostęp do ACP już mam - więc mogę tam jakoś zaradzić?

Myślę, że jak wyjdzie nowa wersja i zrobisz upgrade to problem minie. Ewentualnie jak masz gdzieś na dysku 4.2.0 to na niej zrób konwersje i zaktualizuj do 4.2.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam. No trudno - zrobiłem trzeci raz update i nie instaluje tego dodatku na razie. Skoro nie chce współpracować, to nie. Poczekam aż wyjdzie nowa wersja IPB 4 to wtedy pomyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z nieba mi spadła aktualizacja. Nic nie wywala i jest okej.

Mam jeszcze problem z ustawieniami pozwoleń, bo ciągle wyświetla "You don't have permission to chat". Ale myślę, że sobie z tym poradze :) 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.