Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rozjeżdżające się forum wraz z długością postów


Problemik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ostatnio taki problem, że jeśli w jednej linii zostanie napisane powiedzmy 100 znaków (poza obszar do pisania) to forum automatycznie się rozjeżdża i mogę je sobie przesuwać aczkolwiek, to nie wygląda zbyt ładnie. Jest to wina stylu z tego co zaobserwowałem, na innym oraz oficjalnym nie ma tego problemu, u siebie używam stylu Aimers (po sporej edycji przeze mnie).

Również mam ten problem na sb, jeśli jedna linia jest za długa to się nie potrafi złamać tylko wtedy pojedynczego wpisu nie da się usunąć, jedynie przez /prune.

 

Jest tu ktoś miły i potrafiłby przynajmniej nakierować w którym szablonie mogę poszukać? Ewentualnie nakierować jaka to linia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy by ktoś napisał "XDDDDDDDDDD" bądź coś wkleił i nie zważał na entery(?).

Tutaj automatyczna rozpoczyna się nowa linia, a u mnie (może i na każdym ipb 3.4) robi się pasek na dole do przesuwania, tylko, że na jednym stylu po wstawieniu posta to automatycznie zdanie się dopasowuje do szerokości i tworzy nową linie, a na obecnym stylu nie ma nowej linii tylko leci to w jednej przez co wychodzi poza styl i na dole jest linia do przesuwania.

Z shotboxem sobie poradziłem ale w stylu nie wiem zbytnio gdzie szukać. Jeśli @DawPi nadal nie wiesz o co mi chodzi to mogę zdjęcie jeszcze podesłać ale powinno być mniej więcej jasne co jest grane, pytanie czy równie jasna będzie naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.