Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Okienko do wpisania aktualizacji statusu nie otwiera się


Kargho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z widgetem w którym można dodać aktualizację statusu - 2 dni działało ono bez problemu, teraz gdy kliknie się na pole do wpisania statusu to jest tylko "ładowanie" i koienko nie otwiera się.

Nie działa on na stronie głównej oraz z "paska użytkownika" a samej górze forum ale jak się wejdzie na jakikolwiek profil to już da się pisać....


Problem występuje na Chrome, Firefox, Edge - działa tylko na Internet Explorer 11 (albo 12 nie wiem).
Dodam, że korzystam z cloudflare ale wydaje mi się, że wszystkie "przyspieszenia" wyłączyłem... zresztą jak wspomniałem, 2 dni temu było OK.
Wyłączyłem też wszystkie wtyczki oraz wyczyściłem cache forum i w przeglądarkach...

Utworzyłem konto testowe bo forum jest na razie zamknięte, podam link i dane na PW :)

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Edytowane przez Kargho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.