Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem po zainstalowaniu Developer Tools


Virelox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainstalowałem sobie forum testowe wraz z Developer Tools aby móc tam się uczyć pisania aplikacji. Jednak po włączeniu trybu dev wyskakują mi błędy.
Forum jest czyste nie posiada zainstalowanych żadnych wtyczek, aplikacji czy innych modyfikacji. Pisałem do IPS w tej sprawie jednak otrzymałem taką odpowiedź.

 

"Hello, Unfortunately, this issue is beyond the scope of our usual technical support. Our technical support is designed to assist you with the built-in functionality of our software or to address problems running our software in a normal manner in a hosting environment that is the norm for the majority of web hosting providers. Special services (conversions, server transfers, database management, etc.), customizations (both code and design), and sever-level assistance are outside the scope of support. We do have a community where other administrators may be able to assist you, and I would encourage posting your query there. You can log in there with the same Email Address and password that you use to log into the client area. Sorry that we were not able to assist you with this and thank you for your understanding. Please let us know if you have any other questions or concerns. For more information about our scope of support, please see our Standards of Service."

 

Dobrze tak więc przejdźmy do błędów jakie mi wyskakują.

 

https://imgur.com/a/oSC8j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.