Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Statusy, uprawnienia


michal.rys.348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dlaczego od samego początku mam tak, na głównym koncie (Tym pierwszym admina, co się podaje dane podczas instalacji IPS) że nie mogę pisać statusów? Nie wyświetla mi się nawet w profilu do tego okienko? Zrobiłem konto, zwykły user może. Później zmieniłem mu rangę na moderator a jeszcze później na administrator i działa normalnie. W czym problem? Gdzie jest błąd? Co i gdzie przestawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wify napisał:

W IPB4 domyślnie statusy są wyłączone dla nowych użytkowników i muszą w Edycji profilu to ręcznie przestawić. Użytkownicy sprzed aktulizacji mają włączone statusy (o ile nie zmieniali tego w konfiguracji wcześniej). Czyli do sprawdzenia:

 

1. Bez ingerencji w ustawienia ogólne, Edycja profilu tego konkretnego użytkownika > przestawić suwak przy Włączyć aktualizacje statusu? na zielony.

 

2. Ogólne ustawienie ACP sterujące widocznością tego dla wszystkich użytkowników:

 

ACP > Użytkownicy > Profile użytkowników > Ustawienia profilu > Statusy i komentarze w profilu > Włączyć statusy i komentarze w profilu? jest ustawione na "Domyślnie wyłączone" i to do ew. zmiany.

 

Działa. Rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.