Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

wify

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wify last won the day on January 14

wify had the most liked content!

Community Reputation

35 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  www.fixitpc.pl

Recent Profile Visitors

1,755 profile views
 1. Aktualizacja. Podjęłam ostatnią próbę w supporcie i ostatecznie odpowiedź to: Temat oczywiście do zamknięcia.
 2. Jestem administratorem serwera. I jak mówię, wiem dokładnie dlaczego plik nie był rozpoznany i zrobiłam obejście. Favicon Checker już nie pokazuje błędu u mnie. Ale błąd nadal pokazuje na Twoim forum.
 3. Dzięki za odpowiedź. W supporcie nadal utrzymują, że to "problem z moim serwerem", bo w ich testowych instalacjach taki plik bez rozszerzenia jest poprawnie interpretowany. Już wyjaśniałam, że oczywiście, że mój serwer nie ma zarejestrowanych *.LosowychCiągów jako znanych typów plików, bo to jakieś kuriozum. Poddałam się, jako obejście zarejestrowałam na serwerze .adba5fafee65cfce24b06c5f75bcc034 (po ich uploadach plik zmienił nazwę) jako "znany typ pliku", tzn. image/svg+xml. Czy masz coś do dodania DawPi?
 4. Witam, Przy wykorzystaniu formy uploadu w opcjach Icons & Logos i wskazaniu pliku *.SVG w folderze uploads jest tworzony plik bez rozszerzenia .SVG. Powoduje to odczyt "Cannot find file" w Favicon Checker: https://realfavicongenerator.net/favicon_checker?protocol=https&site=www.fixitpc.pl Cannot find https://www.fixitpc.pl/uploads/monthly_2020_01/si_svg.62038c33a106cd4ff4a50a93759cdd8b Plik oczywiście jest w folderze uploads, ale w związku z brakiem rozszerzenia .SVG nie jest traktowany jako istniejący (serwer nie jest skonfigurowany, by akceptować takie "randomowe" rozszerzenia). Wg mnie plik powinien uzyskać formę podobną do innych uploadów, tzn. NazwaOriginalna.LosowyCiąg.SVG. Toteż zgłosiłam to jako bug via ticket. Hasło "Windows Server" działa w supporcie IPS jak płachta na byka i standardowa namowa na "przeniesienie pod Linuksa". Tylko, że tutejsze forum definitywnie nie związane z Windows Server pokazuje ten sam błąd: https://realfavicongenerator.net/favicon_checker?protocol=https&site=forum.invisionize.pl Cannot find https://forum.invisionize.pl/uploads/monthly_2019_10/safari-pinned-tab_svg.39b8d23b82f2dca9c7c4c6f964a2c7b2 Chciałabym więc potwierdzić, że tutaj na forum błąd ma taką samą genezę, by móc kontynuować dyskusję z supportem.
 5. I to dokładnie odpowiada kolorowi "jaśniejszemu" na belkach ustawień i profilu: Ta główna belka jest "ściemniona", bo masz tam prawdopodobnie ustawione jakieś "opacity" albo "overlay". Po prostu próbnikiem koloru pobierz z powyższego posta ten "ciemniejszy" kolor i zastosuj go do belek ustawień i profilu zamiast #22317A.
 6. Szukaj via Zbadaj element wszystkich miejsc, które mają zdefiniowane: text-transform: uppercase; Następnie dostaw w custom.css definicję przebijającą dla znalezionego elementu: text-transform: none; Przykładowo, napisy w profilu: .ipsType_minorHeading { text-transform: none; } ... i w menu: .ipsMenu_title { text-transform: none; } PS. Z tego co zrozumiałam w Twoim poprzednim temacie, podobną zmianę wykonałeś na bazie stylu usuwając bądź komentując tę linię. Powinieneś to raczej zrobić via custom.css dostawiając "nadpisujący" kawałek kodu: .ipsApp .ipsNavBar_primary > ul > li > a { text-transform: none; } Zmiany w custom.css nie są bowiem tracone podczas aktualizacji stylu, reszta bazowych CSS zostanie nadpisana i będziesz musiał on nowa to definiować potem. Zwracaj więc uwagę który CSS modyfikujesz, by nie dokładać sobie roboty w późniejszym czasie.
 7. Nie ma znaczenia, że styl został poddany silnej modyfikacji. Usunięcie stopki stylu IPSFocus wymaga zakupu tzw. Copyright Removal.
 8. Wstaw do custom.css i dostosuj kolor: .ipsApp .ipsNavBar_primary > ul > li:hover > a{ background: #FF0000; }
 9. Alternatywnie, gdyś nie chciał wymuszać anonimowego logowania, możesz też ukryć to via custom.css, do wyboru: 1. Ukrycie całego bloku "O Admin", jeśli "Obecnie" jest jedyną linią która tam się wyświetla. #elProfileInfoColumn .ipsWidget:nth-child(2){ display: none; } 2. Ukrycie tylko linii "Obecnie", jeśli w bloku mają być widoczne inne pola. #elProfileInfoColumn ul.cProfileFields:nth-child(2) li:nth-child(1) { display: none; }
 10. O ile problem jeszcze aktualny, via custom.css: Blok Reputacji: .cProfileRepScore_neutral{ background: #FF0000; } .cProfileRepScore_points, .cProfileRepScore_title { color: #FFF; } Belki: html .ipsApp .ipsBox .ipsBox .ipsWidget_title, html .ipsApp .ipsTabs_panels .ipsBox .ipsWidget_title, html .ipsApp .ipsBox .ipsBox .ipsType_sectionTitle, html .ipsApp .ipsTabs_panels .ipsBox .ipsType_sectionTitle{ background: #FF0000; }
 11. Z tego co rozumiem, po wyczyszczeniu własnego pola Copyright napis "Powered by Invision Board" nie ustawia się w jednej linii z "IPS Theme by IPSfocus". Zakładam, że wyczyściłeś własne pole Copyright w ustawieniach, dostaw w custom.css poniższy kod i dostosuj padding zgodnie z potrzebą. #ipsLayout_footer #elCopyright { padding-bottom: 20px; }
 12. W IPB4 domyślnie statusy są wyłączone dla nowych użytkowników i muszą w Edycji profilu to ręcznie przestawić. Użytkownicy sprzed aktulizacji mają włączone statusy (o ile nie zmieniali tego w konfiguracji wcześniej). Czyli do sprawdzenia: 1. Bez ingerencji w ustawienia ogólne, Edycja profilu tego konkretnego użytkownika > przestawić suwak przy Włączyć aktualizacje statusu? na zielony. 2. Ogólne ustawienie ACP sterujące widocznością tego dla wszystkich użytkowników: ACP > Użytkownicy > Profile użytkowników > Ustawienia profilu > Statusy i komentarze w profilu > Włączyć statusy i komentarze w profilu? jest ustawione na "Domyślnie wyłączone" i to do ew. zmiany.
 13. Spróbuj jeszcze w zamian wstawić do custom.css (to również u mnie działa): div[data-ipseditor-toollist] .ipsAreaBackground_light { background: #FF0000; } Jeśli to nie przyniesie rezultatu, usuń z custom.css kod i zrób zrzut ekranu ze "Zbadaj element", jaki element zaznaczasz i co tam w ogóle za definicje widać.
 14. U mnie kod działa. Sprawdź czy coś się zmieni po dostawieniu "!important": .ipsComposeArea div[data-ipseditor-toollist] .ipsAreaBackground_light { background: #FF0000 !important; }
 15. Tak, od daty zakupu stylu IPSFocus jest 6 miesięcy darmowej pomocy bezpośrednio od autora, plus pobieranie (wliczając wersje "Nightly" z szybkimi bugfixami).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.