Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kluby


Gość SmQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiamy się nad wdrożeniem dodatku Kluby na naszym forum, gdyż działa wiele prężnie rozwijających się klubów. Obecnie jest to realizowane jako zwykłe subfora. Po zmianie użytkownicy zyskaliby wiele nowych opcji, widoków itd. Teraz moje pytanie, czy da się jakoś zarządzać kolejnością klubów na liście? Taka niby podstawowa rzecz, ale nie widzę tego w panelu admina, jest tylko lista klubów, ale w kolejności jak zostały utworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazłem jakieś ustawienia, wg. aktywności, albo nazwy, to pewnie rozwiąże mój problem, muszę potestować.

 

Edit:

jednak nie. Ustawiłem sortowanie wg. najnowszej aktywności, napisałem post w klubie i na stronie klubów nadal kolejność niezmienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawdziłem opcje domyślne. Teoretycznie są szerokie, bo jest Domyślne sortowanie na stronie głównej Klubu:

Najnowsza aktywność

Najwięcej użytkowników

Najwięcej zawartości

Ostatnio utworzony

Nazwa

 

Więc do wyboru do koloru, ale coś mam wrażenie, że to nie działa, bo klub prywatny, w którym dodałem odpowiedź nadal jest na końcu listy, mimo wyboru, że wg. najnowszej aktywności ma segregować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem i Nazwa działa - układa alfabetycznie, ale Najnowsza Aktywność już nie. Chyba, ze działa w jakiś dziwny sposób, którego ja nie rozumiem. Zrobiłem przykładowo w jednym klubie nowy temat, potem dodałem nowy post i jakoś nie awansował na górze listy w tym widoku. Ktoś umie to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jest pewien pomysł - forum działa na razie na subdomenie testowej i nie ma tam użytkowników, więc może segregowanie dlatego nie działać tak szybko. Po paru minutach wygląda, że jednak segreguje coś, ale z dużym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie no co to kluby to wiem, tylko coś do końca Cię nie rozumiałem. Ale już rozumiem. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.