Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Wąski TDW

Aplikacja Downloads w wersji 4.3.6 pilnie poszukiwana

Recommended Posts

Witam!
Okazało się, że aktualizacji z 4.2.8 na 4.3.6 dokonałem w chyba najgorszym możliwym momencie. Po zakupie używanej licencji, obejmującej jedynie forum jako takie, zaktualizowałem silnik. Niestety przy dokupywaniu rozszerzenia licki o aplikacje Downloads, w nocy z czwartku na piątek w zeszłego tygodnia, IPS nie zatwierdzili płatności poprzez PayPal, a zdążyli wydać wersję stabilną 4.4.0 blokując przy tym możliwość pobrania paczki 4.3.6. Teraz siedzę i zastanawiam się skąd pobrać nawet nie całą paczkę, co samą aplikacje działu Downloads, ponieważ zainstalowana aplikacja odmawia współpracy z powodu niezgodności wersji:
image.thumb.png.d1e984d07d90bb29b6c063d4ab2bbdfb.png

Czy IPS pozwala pod jakimś adresem na pobranie starszej wersji niż ta aktualna, bądź czy jest ktoś w posiadaniu aplikacji w wersji 4.3.6 i jest w stanie mi ją udostępnić?
Szkoda mi, że to umyka, bo za licencję i layout + kodowanie pod 4.3.6 zapłaciłem sporo kasy.

Niestety by to zrobić oficjalnie i legalnie musisz zapłacić za tę aplikację i dopiero wtedy zrobić aktualizację.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

2 godziny temu, DawPi napisał:

Niestety by to zrobić oficjalnie i legalnie musisz zapłacić za tę aplikację i dopiero wtedy zrobić aktualizację.

Właśnie chodzi o to, że oficjalnie i legalnie zakupiłem tą aplikacje, ale do pobrania z /clientarea mam jest dostępna jedynie z paczką 4.4.0, mając forum na 4.3.6 chciałbym w jakiś sposób ją zdobyć, ponieważ opłacając 22.02 (około 4 rano)  IPS zaakceptowało płatność za rozszerzenie licencji o nią dopiero 26.02. Wtedy już wersja 4.3.6 nie była dostępna. Wersja 4.4.0 tak jak przedstawiłem na screenie nie chce zadziałać na moim 4.3.6.

Spoiler

image.png.a1b581dccf1d8fc6f6443f0906842cd2.png

image.thumb.png.aaa9a42ec509999af8943a4ff29225b1.png

O jezu dopiero zauważyłem, że z drugie konto mam

Edited by Przemysław Kulczyński

To zaktualizuj do 4.4. albo napisz do nich właśnie z tym co napisałeś by Ci dali 4.3. :)

• Like 1
  • Thanks 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.