Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pages na głównej domenie, a forum w subdomenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość ustawienia tak, aby Pages wyświetlane było na głównej domenie, natomiast forum w subdomenie.

 

Domena.pl - Pages, forum.domena.pl - Forums. Czy jednak obie aplikacje muszą być w jednej domenie z tym, że ta druga będzie przeniesiona do folderu i efekcie będzie wyglądało to tak:

domena.pl - Pages | domena.pl/Forum -, Forums.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oczywiście. :)

Strony :a: Zarządzanie stronami :a: Strony :a: Ustawienia zaawansowane :a::a: Używać bramki pod domeną główną?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawdzę te ustawienia i wprowadzę je w życie dopiero na właściwym forum.

 

Już myślałem że nie ma takiej opcji, bo wygrzebałem posty na forum IPS-u i jasno pisali że nie da rady że względu na problemy z indeksowaniem linków przez Google czy coś takiego. Ostatni post był z połowy 2019, więc od tamtej pory mogło się coś zmienić.

 

Dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czekaj, ale to się odnosi tylko Pages. Pages na domenie, a forum na sub. No tak mi się wydaje. Tak to kiedyś działało.

Daj link gdzie pisali, że im coś nie wyszło, bo może ja pokićkałem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi szukałem wczoraj tego linku i nie znalazłem... To tyczyło się wersji 4.1-4.2 możliwe że w 4.4 już to zmieniło, bo sporo osób narzekali na brak możliwości, która była dostępna w wersji 3.4.x.

 

Obecnie nie mogę tego zmienić bo mam klucz przypisany do subdomeny. Przy Upgrade właściwej strony przypisze klucz do domeny.

 

To wszystko dopiero jak posklejam w całość portal przy użyciu aplikacji Pages. Póki co walczę z tymi szablonami, bo jeden działa, a reszta nie.. jak nie będzie dalej to wychodziło to zgłoszę się w forum zleceń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.