Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

WordPress w katalogu strony, a pozycjonowanie.


Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

Sytuacja wygląda tak.. Mam stronę załóżmy Domena.pl <- i to jest strona na WordPressie; w katalogu Domena.pl/forum <- tu jest IPS i teraz tworzę Domena.pl/strona <- na WordPressie. 

Czyli łącznie 3 systemy - 2 x WP i 1 x IPS.

 

Pytanie brzmi czy nowa strona na WP w katalogu Domena.pl/strona  będzie się dobrze pozycjonować? Czy taka konfiguracja może negatywnie wpłynąć na pozycjonowanie? 

Na każdym systemie mam podpięte Google Analytics i się zastanawiam czy on nie ze świruje, lub będzie podawać fałszywe wyniki gdyż katalogi należą do strony głównej.

Google będzie w stanie rozróżnić kiedy Użytkownik przechodzi na inny system, gdzie jest podpięty inny kod Analytics? 

 

Ogólnie zabieg ten ma na celu zwiększyć zasięg organiczny, gdyż na nowej stronie będzie kilkaset wyników często wyszukiwanych w mojej niszy. Google Analytics pomogłoby monitorować źródła ruchów, o ile właśnie moje połączenie nie zakłóci siebie nawzajem. 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pytanie może dla niektórych błahe natomiast wolę mieć pewność czy nie robię strony na marne.

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz jakie cuda wianki analytics ogarnia :)

Co do indexowania to chyba nie ma różnicy, kiedyś coś tam się mówiło, że lepiej indeksuje główne domeny, a nie subdomenty, tak samo im dalej od głównej domeny do katalogu, ale chyba to była bajka, teraz nie ma większej różnicy.

A jeśli chodzi o pozycję w wynikach gogle to albo podłapie albo nie ;) kwestia treści. Gogle nie taki głupi, a miliony stron modlą się co noc o lepszą pozycję w tej ograniczonej top10 pod kluczowe ;)

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.