Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Informacja przed założeniem tematu dla wybranych for


SN2010

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

 Czy istnieje taka modyfikacja ukazująca krótką instrukcję przed założeniem tematu dla wybranych for? Chodzi mi oto, że bardzo często Użytkownicy na moim forum opisują problem lub usterkę motoryzacyjną, ale nie wspominają jakiego modelu czy marki to dotyczy, przez co dużo postów jest pisanych dopytujących oto.  Chciałbym zrobić takie powiadomienie przed założeniem posta, by pamiętać o podaniu marki i modelu auta.

 

Robiłem to modyfikacją prefix & tags, ale po aktualizacji forum, tamta wtyczka jest niekompatybilna z wersją forum, przez co nie mogę dodawać nowych prefixów. Fajnie się to sprawdzało, bo prefix był niezbędny przy założeniu tematu i można było dopisać różne prefixy do różnych for. Teraz stwierdziliśmy, że dużo łatwiej i szybciej będzie podanie informacji z prośbą o napisanie marki modelu przed założeniem posta.

 

Znalazłem w marketplace coś takiego, czy mogłoby się to sprawdzić?

Quick Tips for Topic/Post Creation

 

Czy ewentualnie znacie jakieś skuteczniejsze rozwiązanie

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym rozwiązaniu lecz Quick Tips for Topic/Post Creation wydawał mi się przyjaźniejszy. W modyfikacji new topics rules bałem się, że może wzrosnąć coś takiego jak współczynnik odrzuceń to jest zanim ludzie założą temat i będą musieli coś zaakceptować to mogą się wystraszyć i kliknać X. Choć trzeba przyznać, że wygląda ciekawie i mogło by rozwiązać temat

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli zasady mają być te same dla wielu forów to OK. Te wyżej dają więcej swobody. Więcej pracy na początku by to ustawić, ale jednak elastyczność może grać kluczową rolę.

Tak naprawdę wszystko sprowadza się do tego co jest dla Was lepsze.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa nie zwróciłem na to uwagi, słuszna uwaga choć tak szybko analizuje, że u nas zależy nam na poinformowaniu Użytkownika by przed założeniem tematu nie zapomniał poinformować w treści o marce i modelu auta. Chyba na nią się zdecyduje i zaraz zakupię. Dziękuje za pomoc !!!:thank_you2:

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.