Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odnowa licencji


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie. Jak to jest z tą odnową licencji Invision community? Kiedyś zakupiłem u nich licencje i miałem podpiętą tam swoją kartę kredytową, po pewnym czasie w związku z brakiem zainteresowania moim forum jak i brakiem na to czasu uznałem to za jeden wielki niewypał zaniechałem tego projektu. Oczywiście co pół roku ściągali mi z karty $25 za odnowę mojej licencji.

Teraz chciałbym się jakoś z tego wycofać czy jeśli w Client Area w panelu Payment Methods usunę tam swoją kartę to załatwi wtedy to mój problem? Czy mimo wszystko będą oni jakoś ode mnie żądali abym im to płacił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Tzn. to nie jest problem. W trakcie dodawania danych karty miałeś zaznaczony checkbox jako zgoda na pobieranie w przyszłości kasy za odnowienia. Usuniesz kartę i nie będą pobierać. 

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź. A jeszcze jedno takie pytanko... Jeśli na przykład usunę teraz tą kartę i załóżmy że za jakiś czas ponownie będę chciał postawić swoje forum używając tej samej licencji to czy w takim układzie wystarczy że raz im zapłacę te $25 i po sprawie, czy może będą chcieli ode mnie abym uregulował wszystkie zaległe paymenty? 

Najlepiej by było gdybym komuś odsprzedał tą licencje ale coś tam słyszałem że podobno już się tak nie da. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.