Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Error: Call to a member function getTimestamp() on null


mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to w systemie mam teraz taki error w logach - i wychodzi na to, że pojawia się jak używam SEARCH w ACP

 

Error: Call to a member function getTimestamp() on null in /XXXXXX/public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code:1564
Stack trace:
#0 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_core_admin_members->memberReserved()
#1 /XXXXXX/public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(133): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#2 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_core_admin_livesearch->member()
#3 /XXXXXX/public_html/applications/core/extensions/core/LiveSearch/Members.php(62): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#4 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(53): IPS\core\extensions\core\LiveSearch\_Members->getResults()
#5 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->manage()
#6 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(33): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->execute()
#8 /XXXXXX/public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

Backtrace:
 

#0 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(68): IPS\_Log::log()
#1 /XXXXXX/public_html/system/Theme/Theme.php(824) : eval()'d code(133): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#2 /XXXXXX/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(58): IPS\Theme\class_core_admin_livesearch->member()
#3 /XXXXXX/public_html/applications/core/extensions/core/LiveSearch/Members.php(62): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call()
#4 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(53): IPS\core\extensions\core\LiveSearch\_Members->getResults()
#5 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->manage()
#6 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(33): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /XXXXXX/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\system\_livesearch->execute()
#8 /XXXXXX/public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#9 {main}

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jaka wersja forum, skin zaktualizowany? Wyłączałeś wszystkie mody i sprawdzałeś? Za dużo tego wszystkiego. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
1 godzinę temu, mieciu napisał:

Zauwazyłem, że błąd pojawia się jak wpisuję frazę 'proxy'

Gdzie wpisujesz?

Jaka wersja SQL?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
6 godzin temu, mieciu napisał:

#4 /XXXXXX/public_html/applications/core/modules/admin/system/livesearch.php(53): IPS\core\extensions\core\LiveSearch\_Members->getResults()

Coś z użytkownikami.

 

Uruchomienie narzędzia sprawdzania bazy danych w APC nic nie wypluwa błędów? :icon_surprised:

 

4 godziny temu, mieciu napisał:

4.3.3

O matko, weź to aktualizuj czym prędzej albo obniż wersję PHP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - dopiero co zrobiłem migrację, żeby php 5.4 przejść na 7x i zrobić update :)

Pamiętam, że w wersji 3x było to narzędzie fajnie dostępne, ale tego panelu w 4.3 po prostu nie dzierżę. Jeszcze mi się całe spolszczenie wgrało i ten ACP też jest po polskiemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skąd w ogóle pomysł do aktualizacji do 4.3 i skąd ją wziąłeś... ;)

Sam zobacz ile to wersji i ile poprawionych błędów: https://invisioncommunity.com/release-notes/

2021-02-19_08-40-31.png

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia jest taka, że setup serwera robiony był na cenotos 6 na dedyku w 2014. A więc stary php, stary apache ... i nie mogłem zrobić updateu do 4.5 bo ten już wymagał php 7. Dopiero teraz się zebrałem na odwagę i spróbowałem postawić i skonfigurwać taki serwer samemu. Grunt jest przygotowany, ale chciałem jeszcze farfocle po migracji poprawić zanim zrobię update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.