Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Galeria nie wyświetla zdjęć grupie użytkowników i powtarzające się wpisy w logach


Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wersja forum - najnowsza beta wersji 4.6. 

Problem był już wcześniej, więc to nie wina wersji. 

Pewna grupa użytkowników, którą dodałem jako osoby nowo zarejestrowane nie widzi zdjęć z niektórych tylko albumów. Uprawnienia są nadane wszędzie, więc powinni widzieć. W logach sypie błędami, ale nie narzuca mi to rozwiązania. 

Ma ktoś jakiś pomysł w czym leży błąd? 

Cytat

SELECT gallery_albums.*, author.* FROM `ipsgallery_albums` AS `gallery_albums` LEFT JOIN `ipscore_members` AS `author` ON author.member_id = gallery_albums.album_owner_id WHERE album_category_id=12 AND (album_owner_id= OR (album_submit_type=0 and album_owner_id=) OR (album_submit_type=1) OR (album_submit_type=2 AND ( FIND_IN_SET(2,album_submit_access) )) OR (album_submit_type=3 AND (1=0 OR album_owner_id= ) )) AND ( gallery_albums.album_type=1 OR ( gallery_albums.album_type=2 AND gallery_albums.album_owner_id IS NULL ) OR ( gallery_albums.album_type=3 AND ( gallery_albums.album_owner_id IS NULL OR gallery_albums.album_allowed_access IN (0) ) ) ) AND gallery_albums.album_hidden=0 AND gallery_albums.album_hidden!=-2 AND gallery_albums.album_hidden !=-3 AND gallery_albums.album_category_id=0 ORDER BY gallery_albums.album_last_img_date DESC You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'OR (album_submit_type=0 and album_owner_id=) OR (album_submit_type=1) OR (album_' at line 1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
9 godzin temu, Dynloth napisał:

album_owner_id=)

Któryś album nie ma przypisanego autora. Trzeba by przejrzeć bazę i zobaczyć dokładnie.

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
W dniu 28.05.2021 o 19:47, DawPi napisał:
W dniu 28.05.2021 o 10:37, Dynloth napisał:

album_owner_id=)

Któryś album nie ma przypisanego autora. Trzeba by przejrzeć bazę i zobaczyć dokładnie.

OK, to w sumie ten błąd można było rozumieć dwojako. Powiedz mi - w jakim dokładnie miejscu się ten błąd pojawia?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to założyłem konto testowe i się okazało że nie pokazuje na nim zdjęć z jednej kategorii zdjęć. Jest miniaturka info ile komentarzy i zdjęć a po wejściu jest info że brak zawartości. 

Wszedłem w pomoc systemową i tam pokazało że są powtarzające się logi, właśnie ten który wkleiłem w pierwszym poście.

Jest jeszcze takie coś:

 

#0 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Db/Select.php(383): IPS\_Db->preparedQuery('/*{ciach ciach}...', Array, true)
#1 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Db/Select.php(441): IPS\Db\_Select->runQuery()
#2 [internal function]: IPS\Db\_Select->rewind()
#3 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/applications/gallery/sources/Album/Album.php(184): IteratorIterator->rewind()
#4 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/applications/gallery/modules/front/gallery/submit.php(264): IPS\gallery\_Album::loadForSubmit(Object(IPS\gallery\Category))
#5 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Helpers/Form/Node.php(440): IPS\gallery\modules\front\gallery\_submit->IPS\gallery\modules\front\gallery\{closure}(Object(IPS\gallery\Category))
#6 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Helpers/Form/Node.php(256): IPS\Helpers\Form\_Node->_populate(Array, NULL, 0, Object(IPS\gallery\Category), Array, 3, NULL, false, 300, 3)
#7 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/uploads/template_65_b8c3e4336a6236af543898a1cfbf7415_submit.php(376): IPS\Helpers\Form\_Node->html()
#8 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Theme/SandboxedTemplate.php(61): IPS\Theme\Cache\class_gallery_front_submit->chooseCategory('choose_category', Object(IPS\Http\Url\Friendly), Array, Array, Array, 535822336, 'ipsForm_horizon...', Array, Array, Object(IPS\Helpers\Form), Array)
#9 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Helpers/Form/Form.php(519): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('chooseCategory', Array)
#10 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/applications/gallery/modules/front/gallery/submit.php(279): IPS\Helpers\_Form->customTemplate(Array)
#11 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/applications/gallery/modules/front/gallery/submit.php(42): IPS\gallery\modules\front\gallery\_submit->chooseContainerForm(Object(IPS\Http\Url\Friendly))
#12 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\gallery\modules\front\gallery\_submit->manage()
#13 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#14 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#15 {main}

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, i to przy wyłączonych wszystkich modach i na domyślnym skinie? Sprawdź proszę i daj znać. Po nitce do kłębka.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyłączone, mam tylko domyślny skin. 

Oraz ciekawostka, po wklejeniu linku do zdjęcia to ono się pokazuje. Natomiast po wejściu w album jest informacja że nie ma zawartości. 

Support IPS też się już tym bawi. U mnie zawsze jakieś dziwne rzeczy się dzieją. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba była to grubsza sprawa, najpierw dostałem informację że zaawansowany zespół musi się temu przyjrzeć. Później miało to być poprawione w wersji 4.6.0 lecz nie pomogło. I dopiero teraz w wersji 4.6.1 to naprawili. Więc problem rozwiązany niestety nie wiem co było przyczyną i jak to naprawili, lecz od wersji 4.6.1 nikomu się to nie przytrafi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.