Jump to content

Frazy dot. wgrywania załączników

SeNioR
 Share

Recommended Posts

Tak jak już wspominałem w innych tematach dużo fraz jest niepotrzebnie rozwiniętych, powinny być tłumaczone 1:1 jeżeli jest to możliwe gramatycznie i językowo.

Klucze:

editor_attach_choose_nodrag

editorAttachmentTitle

Oryginalna fraza:

Add Files

Wasza fraza:

Kliknij, aby wybrać pliki

Proponowana fraza przeze mnie:

Dodaj pliki (lepsze wezwanie do działania po co wspominać tu o klikaniu??)

----------------

Klucz: editor_attach_other

Oryginalna: Other Media

Wasza: Wstaw inne media

Proponowana: Inne media

Bedąc na telefonie w przypadku języka PL przycisk jest dodawany pod drugim bo frazy są zbyt długie, natomiast frazy oryginalne są krótkie i przyciski są obok siebie. Niby szczegól ale jak widać po moich tematach dużo jest tego typu "szczegółów" które zmieniają wygląd UX...

• Like 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

Kolejna fraza "topic_auto_follow_suffix" która sprawia że suwak jest pod a nie obok czyli " Włącz powiadamianie o odpowiedziach" gdzie oryginalnie jest "Follow Topic".

Proponuję "Obserwuj temat" albo "Śledź temat". - lepsze wezwanie do działania

Edited by SeNioR
  • Like 1

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub MyBB do Invision Community albo na odwrót? Napisz do mnie.

• Nieprzeczytana zawartość
  • Zawartość, którą rozpocząłeś
  • Zawartość, którą obserwujesz
  • Użytkownicy, których obserwujesz
  • Treści, które opublikowałem

Skoro wszystko jest jako TY to "Treści, które opublikowałem" też powinny być czyli "Treści, które opublikowałeś

Edited by SeNioR
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.